Horoskoop

JÄÄR – Sul on hea võimalus võtta vastu otsuseid, mis toovad sulle rahalist kasu. Võid avastada uue rahateenimisvõimaluse.
SÕNN – Tänane päev on sobilik igasugusteks ettevõtmisteks koos perega. Mängige koos lauamänge, minge üheskoos suusatama, kelgutama või uisutama.
KAKSIKUD – Oled kärsitu ja kannatamatu. Ent ära kiirusta! Võid kaotada aega ja raha.
VÄHK – Sul on tööl palju probleeme, mida lahendada. Hoolimata sinu meelekindlusest tunduvad su võimalused edu saavutada üsna õhukesed. Ole kannatlik!
LÕVI – Täna kipuvad sinu partnerlussuhted muutuma üsna pingeliseks. Kipud oma kaaslast liialt kamandama ja käsutama.
NEITSI – Täna on sul erakordselt hea keskendumisvõime, mis tuleb kasuks igasugustes tegemistes.
KAALUD – Täna pööra rohkem tähelepanu oma kallima vajadustele. Vii talle mõni kingitus või jaga kauneid kompliemente. Usu, ta väärib seda.
SKORPION – Kipud endale ahmima liiga palju töökohustusi. Võta pigem aega puhkamiseks, muidu võid lihtsalt läbi põleda.
AMBUR – Täna on soodne aeg teha tulevikuplaane ning osaleda erinevates seltskondlikes tegevustes. Väldi just neid otsuseid, mis sul tuleb teha kiirustades!
KALJUKITS – Täna paraneb oluliselt sinu rahaline seis. Võid saada preemiat või ootamatu päranduse. Sul on võimalus teha tulus investeering, kuid mõtle hoolega, enne kui tegutsema hakkad.
VEEVALAJA – Sinu kärsitu iseloom võib takistada sul teha muutusi oma sentimentaalses elus. Pärastlõunal on hea aeg nautida sõprade seltsi.
KALAD – Täna ei õnnestu sul kinni pidada paikapandud plaanidest. Võid saada ootamatu kutse mõnele erilisele sündmusele.

Print Friendly, PDF & Email