Horoskoop

JÄÄR – Sa võid saada pettumuse osaliseks. Väldi lubadusi, enne kui sa ei ole kindel, et neid täita saad.
SÕNN – Täna alustatud ettevõtmised toovad kõikjal edu. Oled optimistlik ja tegutsed kiiresti. Hea päev uute tutvuste loomiseks.
KAKSIKUD – Täna on soodne päev kunstiliseks tegevuseks. Ära kõhkle algatamast uusi tegevusi, kui võimalus tekib.
VÄHK – Mõni sugulane võib sinu poole pöörduda abipalvega. Sa tunned vajadust aidata endast nõrgemaid ja toetad nii kuis saad.
LÕVI – Täna võib juhtuda, et sul tuleb muuta oma ajakava. Sind võib tabada ootamatu üllatus. Hoia meel ergas ja tuju rõõmus.
NEITSI – On aeg lahendada need probleemid, mida oled pikka aega edasi lükanud. Kui sa seda täna ei tee, võid avastada end kuhjunud murekoorma alt.
KAALUD – Oled edukas äris. Tunned vajadust teha mõningaid muudatusi nii tööl kui kodus. Muutused mõjutavad su elu positiivses suunas.
SKORPION – Kiire aeg, kus on palju probleeme lahendada nii tööl kui kodus. Suudad mõelda loogiliselt ja leida märkimisväärseid lahendusi.
AMBUR – Sul on väga hea läbisaamine oma kolleegide ja ülemustega, kes sind toetavad. Samas võid leida ka uusi ja huvitavaid suhteid.
KALJUKITS – Täna võiksid rohkem tähelepanu pöörata oma kallimale. Tee talle mõni kena kingitus või lihtsalt mõni meeldejääv kompliment.
VEEVALAJA – Täna on soodne aeg teha tulevikuplaane ning osaleda erinevates seltskondlikes tegevustes.
KALAD – Täna ei pruugi sa rahul olla oma rahalise olukorraga, mis ei lase sul algatada uut äritegevust. Näita üles loovust tööl. Sul on eriti rikas kujutlusvõime.

Print Friendly, PDF & Email