Saarlane võitis Honda (11)

If Kindlustus korraldas klientidele kolm kuud kestnud autoloosikampaania, mille tulemusena võitis üks klient uue linnamaasturi Honda CR-V. Tuliuue Honda CR-V võit tuli Saaremaale Kaarma vallas elavale Aivole. Võidumehe perekonnanime kindlustusfirma avaldama ei soostunud, kuid avaldas, et uue auto üleandmine toimub tuleval nädalal Tallinnas ning siis saab Aivo juba ühes uue autoga pildilegi püüda.

If Kindlustuse turundusjuhi Tambet Asi sõnul oli autoloosikampaania eriline seetõttu, et tegemist oli teadaolevalt suurima auhinnaga kindlustuse ajaloos ning teisalt seetõttu, et selles said osaleda ka olemasolevad kliendid.

“Näitasime selle kampaaniaga, et If hoolib olemasolevast kliendist ega rõhu üksnes uute juurdesaamisele. Nii kalli auhinna loosimine oli meile esmakordne ning kindlasti suudame ka veel tulevikus oma kliente vääriliselt üllatada,” lisas Asi.

Autoloosis osalemiseks tuli kampaania ajal sõlmida If Kindlustuses kodu-, kasko-, liiklus-, õnnetusjuhtumi- või reisikindlustuse aastane leping või pikendada olemasolevat lepingut aasta võrra, poliis tuli registreerida Ifi kodulehel. Autoloosi registreerus ligi 14 000 osalejat. Uue Honda CR-V võitnud Kaar-ma valla mees Aivo on olnud Ifi klient üle kümne aasta.

Print Friendly, PDF & Email