Horoskoop

JÄÄR – Kui sul tuleb täna vastu võtta tähtsaid otsuseid, siis usalda oma intuitsiooni. Hea aeg tegelemiseks finantsküsimustega.
SÕNN – Oled entusiastlik ja valmis tegema palju muudatusi. Õige aeg pidada tulevikuplaane. Sul on head võimalused olla edukas.
KAKSIKUD – Säästa end ja oma tervist! Võta rohkem aega puhkuseks, et vältida läbipõlemist. Täna suudad parandada oma rahalist olukorda.
VÄHK – Sa oled enesekindel ja ihkad oma ellu seiklusi. Väldi liigseid riske. Soodne aeg reisimiseks.
LÕVI – Täna oled superhea suhtleja ja meeskonnamängija. Sind hinnatakse ja sinu arvamusest peetakse lugu.
NEITSI – Tunned end tulvil uut energiat. On aeg alustada tegevust ning teha tulevikuplaane, eriti, mis puudutab kodu. Sõbrad ja sugulased aitavad sind.
KAALUD – Soodne aeg alustada uut äri. Sul on täna hea suhtlemisoskus ning võimalus leida uusi häid sõpru.
SKORPION – Täna võib mõni ootamatu külaline su uksele koputada. Saad meeldiva üllatuse osaliseks. Hea aeg pidutsemiseks.
AMBUR – Täna käitud nagu tõeline diplomaat. Sul on suurepärane suhtlemisoskus. Võid arvestada oma sõprade ja lähedaste inimeste toetusega.
KALJUKITS – Võid olla silmitsi mõningate raskustega, ent lõpuks õnnestub sul need ületada. Õhtul saad nautida tunnustust kogu perega. Ent ära jää loorberitele puhkama!
VEEVALAJA – Oled väga heas tujus. Langetad mõistlikke otsuseid rahaasjades. Tuled edukalt toime iga tööga. Otsid täna pigem nooremate inimeste seltsi.
KALAD – Sa võid täna kogeda mõningat pettumust. Kuid saa sellest üle ja pea meeles, et kõik päevad ei ole vennad.

Print Friendly, PDF & Email