Kuhu minna

TEISIPÄEV, 5. veebruar

KINO
Divas kl 18 perefilm “Viis legendi”. Pilet 4 eurot.

TEATER
Kuressaare linnateatris kl 19 William Douglas Home “Vana õngitseja”. Kuressaare linnateater/Ugala teater. Romantiline komöödia. Tõlkija Erkki Sillaots. Lavastaja Peeter Tammearu. Kunstnik Jaak Vaus. Muusikaline kujundaja Andres Raag. Osades: Peeter Jürgens, Arvo Raimo, Luule Komissarov.
Seitsmekümneaastane edukas romaanikirjanik, kes elab mõnusat elu koos sama vana toriseva majateenriga, plaanib viimase üllatuseks ja ehmatuseks abielu. Kirjaniku kireobjektiks on saanud naine, kellega ta pole suhelnud viimased pool sajandit. Nüüd on see naine matnud oma mehe ja lubanud otse matustelt tulles läbi astuda, et juua tassike teed… Südamlik, elegantne ja naljakas (sic!) komöödia meenutab meile kõigile neid tühiseid juhuseid, mõtlematuid otsuseid ja “näpuvigu”, mis kahjuks määravad meie elus palju. Pilet 12/9 eurot.

SPORT
Kuressaare spordikeskuses kl 19.15 Saare maakonna seenioride korvpalli meistrivõistlused: Pihtla vs. JK Sarma.

KOLMAPÄEV, 6. veebruar

KINO
Divas kl 18 perefilm “Viis legendi”. Pilet 4 eurot.

SPORT
Kuressaare Tervisepargis kl 18.30 “Veebruar on suusakuu!” 1. tund. Veebruari neljal kolmapäeval toimub suusatund koos juhendajaga.

Kuressaare täiskasvanute gümnaasiumi hoovimajas Garnisoni 16 kl 18.30 maakonna välkmale esivõistluste 4. osavõistlus. Osavõtt vaba.

TULEKUL
Reedel, 8.veebruaril Arensburgi restoranis Muusa kl 20 romantiline viiuli- ja klaverikontsert. Esinevad Merike Teppan-Kolk ja Kadi Sepp. Esitusele tulevad romantilised teosed Eestist ja laiast maailmast. Õhtu on tasuta. Kohtade broneerimine tel 45 24 707.

Laupäeval, 16. veebruaril Veski trahteris kl 20 esineb alati särav ja kaunis Marju Länik. Kindlasti kuuleb legendaarseid lugusid nagu “Karikakar”, “Varjude mäng”, “Naerdes ja naeratades”, aga sekka ka uuemat loomingut. Tantsuõhtu pilet 6 eurot. Broneeri kohad juba täna telefonil 45 33 776 või veski@veskitrahter.ee. Vaata ka www.veskitrahter.ee.

Print Friendly, PDF & Email