Horoskoop

JÄÄR – Sa võid olla pinges rahaliste raskuste tõttu. Kui sa ei suuda jääda rahulikuks, võivad vallanduda mitmesugused konfliktid tööl.
SÕNN – Kipud täna olema närviline. Seoses sinu tujuga võivad ka partnerlussuhted muutuda pingeliseks. Soovitatav on pikaajalised investeeringud edasi lükata.
KAKSIKUD – Täna oled rõõmsameelne ja optimistlik. Liigud sihikindlalt oma eesmärkide poole. Hea päev uute tutvuste loomiseks.
VÄHK – Võimalik, et sul tuleb muuta oma ajakava, sest tekivad mõned ootamatud perekondlikud probleemid.
LÕVI – Täna on sul soovitatav jääda rutiinsete tegemiste juurde. Väldi keerulisemaid ülesandeid. Pealelõunal veeda aega perega.
NEITSI – Täna kuula oma sõprade nõuandeid! Sa avastad, et sul on neilt nii mõndagi uut õppida ja teada saada.
KAALUD – Täna eelistad seltskonnas viibimisele pigem omaette olemist. Tahad mõtiskleda ja mõelda, kuhu ja mis suunas elus edasi liikuda.
SKORPION – Täna pöördutakse sinu poole abipalvega. Sinu abi võib vajada kas kauge sõber või lähedane pereliige.
AMBUR – Täna oled heas tujus. Kõik ettevõtmised, millega alustad, saavad edukalt lõpule viidud.
KALJUKITS – Tunned kiusatust alustada mitut asja korraga. Samas ei ole hea, kui teed asju kiirustades või oled kannatamatu, sest nii võivad tekkida vead, mille parandamine võtab veel rohkem aega. Jää rahulikuks.
VEEVALAJA – Oled tulvil energiat ja uusi mõtteid ning ideid. Sinu kaaslased ei suuda sinu mõttelennuga kaasas käia. Väldi liigset tarmukust!
KALAD – Täna pööra rohkem tähelepanu iseendale ja oma vajadustele. Leia aega puhkuseks, muidu võid lihtsalt läbi põleda.

Print Friendly, PDF & Email