Horoskoop

JÄÄR – Täna peaksid väga rangelt kinni pidama oma lubadustest, sest on oht, et saladused tulevad päevavalgele.
SÕNN – Oled täna kahtlustav ja tunned igast väikesest asjast, et sind rünnatakse. Võid mõjuda oma paranoilisusega koomiliselt.
KAKSIKUD – Uute ja originaalsete ideede aeg. Sinu mõistus on vaba igapäevastest igavatest mõtetest ja loomingulisus tõstab pead.
VÄHK – Romantiliste meeleoludega päev. Oled tundlikum kui tavaliselt. Võimalik, et püüad varjata oma romantilisi tundeid, kuna kardad haiget saada.
LÕVI – Täna peaksid vältima kõikvõimalikke riskiga seotud tegevusi. Parim aeg kodusteks tegemisteks.
NEITSI – Täna peaksid ennast kokku võtma ja tundma rõõmu ka pisikeste asjade üle. Ole dünaamilisem ja keskendu pigem headele asjadele.
KAALUD – Peaksid leidma endale mooduse, kuidas maandada pinget. Võivad tekkida terviseprobleemid ja traumade oht. Samuti tuleks olla ettevaatlik liikluses.
SKORPION – Otsid täna sedalaadi suhteid, mis pakuksid sulle varjupaika ja tuge. Parema meelega loobuksid oma igapäevakohustustest.
AMBUR – Kipud ennast täna üle hindama ja oma lati väga kõrgele lükkama. Seetõttu on sul raske leida inimest, kes oleks sinu arvates vääriline partner.
KALJUKITS – Nüüd on aeg tegeleda pisiasjade viimistlemisega. Suudad täna olla tavalisest täpsem, pedantsem ja tähelepanelikum.
VEEVALAJA – Aktiviseeruvad sinu seksuaalne energia ja ka soovid ning vajadused, mis sellega seotud. Kaldud ekstreemsustesse.
KALAD – Otsid täna eriti intensiivselt ja kirglikult mugavusi ja luksust. Oled romantilistel lainetel.
Allikas: Delfi

Print Friendly, PDF & Email