Kuhu minna

REEDE, 21. detsember

KONTSERT
Kuressaare Laurentiuse kirikus kl 19 kammerkoori Eysysla jõulukontsert. Dirigent Veikko Lehto, klaveril Katre Roolaht.

Arensburgi sohvabaaris Muusa kl 20 Tenfold Rabbiti akustiline detsembrituur. Tenfold Rabbit on tegutsenud 2011. aastast. Laiema üldsuse tähelepanu võitis ansambel 2012. aastal, kui osales Eesti Laulu konkursil, jõudes finaali. Pilet eelmüügist 6 €, kohapeal 8 €. Võimalik on osta ka värskelt ilmunud debüütplaat “Travel The World” koos autogrammidega.

ÜRITUS
Salme kultuurimajas kl 18 Salme põhikooli jõulupidu: laste kontsert, külla tuleb jõuluvana, 22.30-ni jõuludisko (muusikat valivad üheksandikud).

TANTS
Klubis Diva LoVe, SeX & RocknRoll. Diva rajud roki-tšikid rokivad koos pidulistega varaste hommikutundideni. Talve rokkivaim pidu! Koos teiega tõstavad näpud püsti DJ Lillimägi ja DJ Kallaste.

Club Privilege’is staaride öö: Fredi Pärs ja Karl Madis Pennar. Muusika eest kannab hoolt DJ Keith Margus.

Kapteni kõrtsis ansambel TV5.

LAUPÄEV, 22. detsember

KONTSERT
Muhu Katariina kirikus kl 17 Eysysla jõulukontsert. Dirigent Veikko Lehto, klaveril Katre Roolaht. Tasuta.

ÜRITUS
Kuressaare linnuses kell 12, 14 ja 16 tunniajane põnev, lõbus, tegus ja õpetlik jalutuskäik vanade eestlaste aastavahetusse ja jõuluaega. Meisterda endale killuke jõulumeeleolu ja uudista käsitöölaadal pakutavat kraami. Jalutuskäik on veel 27.–29. detsembril kell 12 ja 14. Kell 16 ja muud ajad ettetellimisel. 3.–5. jaanuaril kell 12 ja 14, kell 16 ettetellimisel. info@saaremaaturism.ee; tel 50 50 100.

Salme kultuurimajas kl 21 Salme jõulupidu. Tantsuks mängib Alderjants. Ölle-Töllu valimine, mängud, baar.
Orissaare kultuurimajas kl 21 jõulupidu Onudega.

Kõrkküla seltsimajas kl 20 jõulupidu. Tantsumuusikat valib Urmas Rämmal. Sissepääs 2 €. Jõululoos. Rohkem infot karlaklubi.blogspot.com.

TANTS
Klubis Diva kell 23 Smirnoff esitleb: Tanja Mihhailova live. Pilet esimesel tunnil 5 €, edasi 7 €. VIP-ile pilet kogu öö 3 €. Naistele sissepääs südaööni tasuta.

Club Privilege’is Xenta Absenta esitleb: FIRST TIME. Head sõbrad! Täna õhtul esimest korda Privilege’i DJ-puldis Sander Loel! Teda assisteerivad imeilusad Xenta-tüdrukud.

Kapteni kõrtsis ansambel TV5.

EELTEADE
“Liikudes tervemaks” hooaja viimne etapp on pühapäeval, 23. detsembril. JOOKS TALVESSE start Loode tammikus kell 12. Naised, noored ja lapsed 2,5 km, mehed 5 km. Oodatud on ka matkajad! Osavõtumaks vaid täiskasvanud võistlejatele 2 eurot. Lisainfo: www.kuressaarespordikeskus.ee, www.saaremaajooks.ee. NB! Hooaja lõpuloosimine toimub 29. detsembril.

Sportlik koolivaheaeg Kuressaare spordikeskuses lastele vanuses 7–10 aastat. 27.12, 28.12 ja 2.01 kell 12–14 pallimängud ja teatevõistlused. Kaasa vahetusjalanõud ja 1 euro! Juhendaja Kateriin Pani. Info tel 45 20 375.

NÄITUS
Kuressaare Raegaleriis 26. jaanuarini Tímea Karkissi maagiline näitus “Mosaiigivõlur”. Näitusel on väljas valik kunstniku viimase seitsme aasta jooksul valminud töödest, kokku 42 mosaiiki.
Publikule on vaatamiseks toodud üsna harva nähtav kunstivorm. Tegu on kunstiharuga, millel on  mitme tuhande aasta pikkused traditsioonid ja ajalugu ning mis on üle Euroopa jätnud lugematul hulgal kauneid mosaiike. Avatav näitus tutvustab nii ungari kunstnikku kui ka mosaiigikunsti pärandit.
Kunstnik on mosaiikide ladumisel kasutanud iidseid tehnikaid, mida on võimalik kasutada ka tänapäevaste teoste loomiseks. Mosaiigikunst on väga väljendusrikas ja mitmekülgne, mis lisaks vaatamisrõõmule pakub ka loomisrõõmu.

Print Friendly, PDF & Email