Horoskoop

JÄÄR – Oled väga energiline ega tunne mingit vajadust ennast tagasi hoida. Püüad iga hinna eest oma tahtmist läbi suruda. Hea aeg sportimiseks.
SÕNN – Võid täna kokku puutuda mingi inimgrupiga. Kui jõuad selgusele selle grupi kavatsustes, võib see sulle kasuks tulla.
KAKSIKUD – Tõenäoliselt langeb sulle täna suurem koormus kui tavaliselt. Võimalik, et keegi püüab oma kohustusi sinu kaela veeretada.
VÄHK – Täna on hea päev muudatuste tegemiseks. Võimalik, et leiad endale uue hobi, millest võib saada sinu põhitegevus. Oled avatud ja teadmistehimuline.
LÕVI – Võid end tunda ebakompetentsena ja seetõttu jätad mõne ettevõtmise katki. Ole optimistlikum ja usu endasse rohkem.
NEITSI – Ootamatud sündmused ja uued inimesed sinu elus võivad su vaateid uuendada, mis annab hea võimaluse heita pilk ilmaelule uuest vaatenurgast.
KAALUD – Täna sobib sulle kõikvõimalik intellektuaalne tegevus. Otsi suhteid, mis sind arendavad.
SKORPION – Praegu on tõrgete ja pingeliste meeleolude aeg. Võimalik pealesunnitud üksildus ja hingesoojuse puudumine.
AMBUR – Võimalik, et tunned end täna ebakindlana. Püüa aru saada, et sinuga juhtub vaid see, millel sa ise lubad juhtuda.
KALJUKITS – Täna oleks hea korrastada neid asju, mis siiani segi olnud. See võib olla ka kodune suurpuhastus.
VEEVALAJA – Püüa olla iseseisvam ja otsustusvõimelisem. Kui ootad, et keegi teine sinu eest midagi ära teeks, siis takistad oma arenemist ja loovust.
KALAD – Oled täna veidi närviline, püüad teha kõike täiuslikult ja lihvid hoolikalt iga detaili. Püüa näha rohkem tervikut ja tegele vaid esmatähtsaga.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email