Linnahotell on 800 000 euroga müügis (2)

Kinnisvarabüroo Uus Maa andmeil on ettevõtjatele Inge ja Erik Raiele kuuluv Kuressaare Linnahotell müügis.

Hotelli müügiga tegeleva maakleri Riho Mõisaääre sõnul on Linnahotell suurepärase asukohaga majutusasutus Kuressaare kesklinnas. Saarte Häälele ütles Mõisaäär, et Linnahotell on müügis 6. detsembrist ning ostuhuvilisi selle aja jooksul veel välja ilmunud pole. Ta tõdes, et hotellidele pole üldjuhul lihtne ostjat leida.

“Tegutseva hotelli müük on suhteliselt keeruline,” nentis Riho Mõisaäär, kelle sõnul on seetõttu ka hotellide müügiperioodi pikkust väga keeruline ennustada.

Omanikud hotelli müüki ajalehele kommenteerida ei soovinud.

Modernses stiilis ehitatud hotellihoone sisekujundaja on Pia Ira ja arhitekt Indrek Saarepera. Nende ühise loomingu tulemus on hoone müügikirjelduse andmeil kaasaegne väljanägemine ja maitsekas sisekujundus.

Linnahotellis on 18 kõigi mugavustega tuba, mille akendest avaneb vaade Kuressaare vanalinnale. Hotell müüakse koos kõikide tegutsemiseks vajalike tegevuslubadega.

Linnahotelli kodulehe andmeil on hotell 21. detsembrist 26. detsembrini jõulupuhkusel, kuid külalisi oodatakse taas 27. detsembrist. Linnahotell avas uksed 2002. aasta aprillis.

Lisaks Linnahotellile on Saare maakonna majutusasutustest praegu müügis ka nt Saaremaa hotell Mändjalas ja Ruubi Kodu Kuressaares. Esimene neist 2 237 000 euroga ja teine 255 000 euroga.

Print Friendly, PDF & Email