Horoskoop

JÄÄR – Valitseb müstiline atmosfäär, võimalik, et puutud kokku tundmatute ja seletamatute nähtustega.
SÕNN – Tänased planeediseisud annavad sulle palju energiat. Püüa seda kasutada võimalikult hästi, väldi juhuslikku ning põhjendamatut rabelemist.
KAKSIKUD – Võimalik, et satud täna olukorda, kus sind peetakse autoriteediks isegi siis, kui sa ise seda ei soovi.
VÄHK – Kaldud täna illusioonidesse ning seetõttu peaksid olema äärmiselt ettevaatlik kõikvõimalike salateadustega. Hoidu alkoholist ja muudest mõnuainetest.
LÕVI – Täna pannakse tõenäoliselt proovile sinu tahtejõud. Võimalikud on sündmused, kus sul on väga raske ennast kontrollida.
NEITSI – Olulisel kohal on pere ja sõbrad. Püüad leida nende toetust, et edaspidi jälle entusiastlikult tegutseda. Väärtustad sooja südamlikku suhtlust.
KAALUD – Energia liigne kulutamine võib põhjustada nii füüsilist kui psüühilist väsimust. Täna tuleks sul loobuda vastutuse võtmisest.
SKORPION – Võimalik, et puutud täna tihedalt kokku lastega. On hea aeg olla teistele eeskujuks ja näidata oma häid külgi.
AMBUR – Tänane päev pole soodne organisatoorseks tegevuseks. Kaldud vajuma oma mõtetesse ja unistustesse.
KALJUKITS – Sinu suhted kaaslastega on nüüd eriti emotsionaalsed ja ilmekad. Soodne aeg oma ideede juurutamiseks ning majanduslikuks tegevuseks.
VEEVALAJA – Rahulike meeleoludega päev. Sinu ideed satuvad praktilise kontrolli alla. Tekivad uued sõbrad.
KALAD – Võimalik, et puutud täna kokku selliste probleemidega nagu depressioon, närvilisus ja üksindus. Otsi suhet iseendaga.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email