Horoskoop

JÄÄR – Kipud täna hajameelne olema ja võid väga valusalt petta saada. Püüa hoiduda tähtsate otsuste tegemisest ja ole ettevaatlik oma isikliku varaga.
SÕNN – Saavutad edu, kui püüad tungida asjade tuumani. Otsi vastuseid filosoofiast ja väldi asjatut loba.
KAKSIKUD – Tänane päev annab sulle energiat eelkõige sellise tegevuse jaoks, kus pead kasutama intellekti.
VÄHK – Muutud emotsionaalselt aktiivsemaks, loomingulisemaks ja tundlikumaks. Hea päev oma praegusi suhteid parandada või uusi sõlmida.
LÕVI – Tänane päev äratab sinus huvi müstika ja salapära vastu. Oled tõenäoliselt tundlikum ja emotsionaalsem kui tavaliselt.
NEITSI – Kipud täna käituma põikpäiselt ja isekalt. Tunnetad oma üleolekut teistest ja näitad seda ka meelsasti välja. Püüa siiski jääda viisakuse piiridesse.
KAALUD – Väldi liigset konservatiivsust ja ole valmis minema ka kompromissile, kui selleks peaks vajadus tekkima. Hea päev olulise eraldamiseks ebaolulisest.
SKORPION – Võimalik, et puutud täna  kokku probleemiga, mis vajab kiiret lahendamist. Ürita säilitada kainet mõistust ja otsi tuge endast targematelt.
AMBUR – Pööra tähelepanu oma tervisele. Võta parem aeg maha ja püüa lõõgastuda, tegeleda millegi meeldivaga.
KALJUKITS – Võimalik, et tunned soovi oma kohustused sinnapaika jätta ning teha midagi tõeliselt huvitavat ja originaalset.
VEEVALAJA – Täna võid kalduda äärmuslikesse meeleoludesse ja olla kergesti haavatav. Võib tekkida raskusi suhtlemisel.
KALAD – Vaatamata kõrgendatud meeleolule tuleks mõne inimesega suheldes säilitada ettevaatlikkus. Võimalik, et sind tahetakse ära kasutada.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email