Horoskoop

JÄÄR – Hoidu liigsest lobisemisest ja püüa rohkem kuulata, mis teistel sulle öelda on. Tegutse rahulikult ja läbimõeldult, nii saavutad kiiresti edu.
SÕNN – Suurepärane päev avalikuks esinemiseks. Oskad jätta endast hea ja usaldusväärse mulje.
KAKSIKUD – Kaldud pessimismi ja tunned end ebamugavalt olukorras, kus pead ennast teistele mingil moel tõestama.
VÄHK – Hea päev tegutsemiseks ja suhtlemiseks. Hoia silmad lahti ja ole valmis uueks infoks, mis võib sulle mitmeti kasulik olla.
LÕVI – Tänane päev toob sulle sündmusi, mis on põhjustatud sinu käitumisest minevikus. Püüa nüüdsest olukorrast midagi õppida.
NEITSI – Jälgi hoolikalt, mida räägid. Kui sa pole endas kindel, siis jää parem kuulaja rolli. Võid teada saada nii mõndagi huvitavat ja väärtuslikku.
KAALUD – Hea päev millegagi alustamiseks ja millegi algatamiseks. Oled energiline ja su ideed on originaalsed. Kuid ole ettevaatlik võõrastega.
SKORPION – Võid kokku puutuda närviliste ja kärsitute inimestega. Ettevaatust terariistade ja elektriseadmetega! Püüa olla tähelepanelik.
AMBUR – Võimalik, et pead täna oma ideede tõestamiseks väga palju energiat kulutama ja seetõttu ei jää sul jõudu nende realiseerimiseks.
KALJUKITS – Suurepärane päev. Hea aeg teha koduseid töid, lugeda luuletusi ja kirjutada. Püüa leida moodus loominguliseks eneseväljenduseks.
VEEVALAJA – Tõenäoliselt oled täna kannatlikum kui tavaliselt ja suudad oma järjepidevusega nii mõndagi korda saata.
KALAD – Hea päev mõtisklemiseks ning korraldamaks inventuuri oma soovides ja vajadustes. Ära lase teistel ennast liigselt mõjutada.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email