Kuhu minna

TEISIPÄEV, 11. detsember

KINO
Kuressaare linnateatri Teatrikinos kl 18 “ID:A – identiteet tundmatu” (Taani 2011). Uus ja stiilne põnevik Taanist, peaosas kaunis Tuva Novotny. Aliena ärkab Prantsusmaal jõe ääres, kõrval kott kahe miljoni euroga ja kõhul pikk arm. Teda on tabanud täielik mälukaotus. Lähimast linnast peavarju otsides avastab Aliena, et teda jälitatakse… Film on alla 12-aastastele keelatud. Pilet 4/3 eurot eelmüügis teatrikassas.

TEATER
Kuressaare linnateatris kl 11 “Lumekuninganna ehk Purunenud peeglite kuningriik” (Kuressaare linnateater). Pilet 4 eurot.

KOLMAPÄEV, 12. detsember

TEATER
Kuressaare linnateatris kl 16 “Lumekuninganna ehk Purunenud peeglite kuningriik”.

KONTSERT
Kuressaare muusikakoolis kl 18 “Ganymedes”. Karmen Puis & Jaanika Rand-Sirp.
Helilooja Urmas Sisaski 9-osaline vokaaltsükkel “Ganymedes” on kui mono-ooper klaveri saatel. Tekstid Marie Underilt. Esitavad Karmen Puis (sopran, Vanemuise teater) ja Jaanika Rand-Sirp (klaver, Vanemuise teater). Eelmüügist pilet 5 €, sooduspilet (õpilane, üliõpilane, pensionär) 3 €. Kontserdi toimumise päeval maksab pilet 5 €. Piletid müügil Kuressaare kultuurikeskuses, Piletilevis ja 30 minutit enne algust kohapeal.

Tornimäe rahvamajas kl 18 jõulukontsert. Esinevad Tornimäe lasteaia ja põhikooli lapsed, Orissaare muusikakooli õpilased ja Tornimäe rahvamaja taidlejad. Tasuta.

ÜRITUS
Valjala rahvamajas kl 19 salongiõhtu “Oi aegu ammuseid…”. Valjala elav ajalugu – mis toimus Valjalas 50–60 aastat tagasi. Meenutavad Valjala rahvamaja esimene juhataja Sonja Kask ning kultuuri- ja sporditegelane. Muusikalised vahepalad rahvamaja rahvapillikoorilt. Küünlavalgus ja teelaud. Pääse 2 eurot.

Print Friendly, PDF & Email