Horoskoop

JÄÄR – Täna alustatud ettevõtmised edenevad ladusalt. Oled reibas ja suhtlemisaldis. Leiad kergesti uusi tuttavaid.
SÕNN – Hea päev tegeleda kõige ilusa ja kunstipärasega. Võimalik, et tunned soovi suunata oma energia ja tähelepanu mujale.
KAKSIKUD – Mõtled täna loogiliselt ja oskad leida asjade vahel seoseid. Hea aeg teiste suunamiseks ja nõustamiseks.
VÄHK – Kaldud täna hajameelsusse ja võid unustada olulisi asju. Pööra tähelepanu enesedistsipliinile ja ole ettevaatlik tähtsate otsuste langetamisel.
LÕVI – Väldi rangust ja ülemäärast nõudlikkust nii enda kui ka oma kaaslaste suhtes. Võta aeg maha ja püüa lõõgastuda.
NEITSI – Võimalik, et sulle tundub täna, nagu ei oskaks sa end hästi väljendada. Liigne enesekriitika seab sulle üleliigseid tõkkeid. Ole julgem eksperimenteerima.
KAALUD – Meeldiv ja harmooniline päev. Otsid ilu ja armastust. Avalduvad loomingulised võimed ning oskus olla ihaldatud kaaslane.
SKORPION – Sinu kavatsused ja plaanid on seotud materiaalse heaolu parandamisega. Otsid mugavust ja turvalisust.
AMBUR – Oled aktiivses meeleolus ja tunnetad oma jõulisust. Kuid väldi siiski üksinda võitlemist, otsi mõttekaaslaste toetust. Hea aeg meeskonnatööks.
KALJUKITS – Äratad oma kaaslastes sümpaatiat, poolehoidu ja usaldust. Võimalik, et sinu poole pöördutakse sooviga leida toetust ja kaastunnet.
VEEVALAJA – Oled täna teravmeelne ja otsekohene. Nüüd on aeg koht kätte näidata neile, kes end siiani teistest paremaks pidasid ja ülehindasid.
KALAD – Võid kokku puutuda emotsionaalsete isikutega, kuid ära lase nende impulsiivsusel sind mõjutada. Väldi ebasiirast viisakust.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email