Horoskoop

JÄÄR – Ole valmis tõsiseks suhtlemiseks ja sündmuste analüüsiks. Kui oled intellektuaalse valdkonna tegelane, on sul pingeline töötegemise aeg.
SÕNN – Lammuta vananenud suhted, loo uued, karista vaenlasi ja taasta õiglus. Äritegevuses on neutraalne päev, kuid soovitatav on lõpule viia alustatu.
KAKSIKUD – Võimalik, et oled täna kriitiliselt meelestatud. Kaldud tülitsema ja vaidlema. Suhete loomiseks ja lepingute sõlmimiseks ei ole täna soodne aeg.
VÄHK – Sobiv päev tegeleda materiaalse heaolu, hariduse, religiooni, filosoofia ja reisimisega. Oled suuteline teadvustama oma tõelist potentsiaali.
LÕVI – Täna on päev, mil tuleks tegeleda üleskerkinud probleemidega. Hea aeg läbirääkimisteks. Oskad olla diplomaatiline.
NEITSI – Ära alusta uusi ettevõtmisi. Tänane päev ei sobi äritehinguteks ja oma autoriteedi tõestamiseks. Kontrolli oma tegevust.
KAALUD – Täna kipud liigselt unistama. Püüa hoida pea selge ja keskendu rohkem.
SKORPION – Täituda võivad ammused unistused reisimisest ja originaalsetest seiklustest. Sul on täna suurepärane ettekujutusvõime ja tunnete selgus.
AMBUR – Harmooniliste meeleoludega päev. Suudad ilma suurema vaevata tulla välja pingelistest olukordadest ja olla optimistlik.
KALJUKITS – Täna tuleks näidata oma aktiivsust ja otsustusvõimet. Ära alusta uusi ettevõtmisi, hea päev lõpetada poolelijäänud tööd.
VEEVALAJA – Perekonna ja suguvõsaga seotud kohustuste kasv. Sinult oodatakse tuge ja mõistmist.
KALAD – Täna on kasulik peatuda ja mõelda järele oma elu üle. Hea aeg võtta vastu tähtsaid otsuseid. Oled tasakaalukas ja rahulik.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email