Sworwe võitis minijalgpalli etapi

Saaremaa minijalgpalli 2013. aasta meistrivõistlustel peeti pühapäeval esimese etapi play-off-mängud ja kõige edukamalt läbis need Sworve meeskond.

Kui laupäeval võitsid nad oma alagrupi kindlalt täiseduga, siis pühapäeval pidi Sworve pärast veerandfinaalis Mustjala 3 : 0 alistamist kõvasti pingutama, sest nii poolfinaal kui ka finaal võideti tänu paremusele penaltite löömises. Poolfinaalis pidi nende paremust tunnistama valitsev meister FC Salme ja finaalis alistus eile teise alagrupi võitnud FC Taritu. Mõlemas penaltiseerias kerkis sworvekate kangelaseks väravavaht Enri Nurmik, kes suutis tõrjuda nii Sander Suurhansu kui ka Martin Prostangu löögid.

Kolmanda koha punktid võttis endale Leisi Vald, võites Salmet tasavägises kohamängus 2 : 1.  Viiendast kaheksandana jagunesid kohad järgmiselt: Lümanda Rähnid, Saaremaa JK, HP Autohooldus ja Mustjala. Eile suuremas alagrupis viimaseks jäänud ja play-off’i mitte pääsenud MGM Team saab üheksanda koha 1 punkti ja mängib järgmisel etapil kindlasti nelja meeskonna alagrupis.

Parimaks väravakütiks tõusis 7 tabamusega Saaremaa tugevaima jalaga jalgpallur Jüri Põld Saaremaa JK-st.

Teine etapp mängitakse Kuressaare spordihoones juba eeloleval nädalavahetusel mõlemal päeval algusega kell 10.

 FC Kuressaare

Print Friendly, PDF & Email