Martti Pukk naaseb FC Kuressaaresse (2)

Detsembrist FC Kuressaare tegevjuhiks saanud Martti Pukk tahab klubi organisatsiooni ja meeskonna viia uuele tasemele.

“Kuna FC Kuressaarel on plaan saada poolprofimeeskonnaks, siis tuleb ka asjaajamist rohkem,” rääkis Martti Pukk. “Seega peab ka klubi organisatsioon muutuma professionaalsemaks. Kui ikka mängijad hakkavad palka saama, siis peab ka teine pool olema joone järgi.”

35-aastane Martti Pukk mängis FC Kuressaares 2004–2011, eelmisel aastal kuulus ta FC Flora koosseisu. Puki sõnul on FC Kuressaare tegevjuhiks tulek tema jaoks asjade loogiline jätk.

Martti Pukk rääkis, et FC Floras lõppes tal leping ära ja uut ei pakutud ning kuhu siis ikka, kui mitte FC Kuressaaresse, kus saab veel meistriliiga tasemel mängida. Kuna tal on aga soov jääda jalgpalliga tihedamalt seotuks ja klubi juhatus sellist võimalust pakkus, siis võttis ta enda peale ka asjaajamise poole.

“Arvan, et olen selleks valmis, kuigi mul sellealast konkreetset kogemust pole, kuid olen aastaid jalgpalli mänginud ning tean, mismoodi võiksid ja peaksid asjad käima. Ma loodan, et abi tuleb ka klubi stafilt ja mängijatelt.”

Esimese asjana peab värske tegevjuht hakkama komplekteerima meeskonda järgmiseks hooajaks. “Plaan on selline, et suudaksime väikeste eranditega säilitada selle meeskonna, kes mängis 2012. aastal,” märkis Pukk, lisades, et lähiajal avalikustatakse ka kindel koosseis.

Oluline töö on FC Kuressaare meistriliigasse litsentseerimine. “Üritan ennast klubi rahaasjadega kurssi viia ja loodan, et kõik hakkab liikuma õiges suunas,” on Martti Pukk oma kinnitusel uueks väljakutseks valmis.

FC Kuressaare

Print Friendly, PDF & Email