Kuhu minna

TEISIPÄEV, 4. detsember

KINO
Divas kl 18 põnevik “Sööst”. Pilet 4 €.

NÄITUS
Kuressaare Raegaleriis 8. detsembrini “Muhu poiss ja teised pildid”. Valik töid Tõnis Kipperi erakogust. Avatud T–R kl 10–17; L kl 10–15. Sissepääs tasuta.

TEATER
Kuressaare linnateatris kl 19 Endla teatri etendus “Eesti mees ja tema poeg”. Pilet 10/8 eurot.

ÜRITUS
Pöide, Orissaare ja Valjala valla ühisprojekti “Liikumine toob tervise” üritus “Ujudes terveks ja aktiivseks”. Kl 16.30 Orissaare spordihoones loeng tervisespordi ja treeningu alustest, lektor Mehis Viru (Tartu ülikooli kehakultuuriteaduskond, spordipedagoogika ja treeninguõpetuse instituudi treeninguõpetuse õppetool, kiirus- ja jõualade didaktika dotsent). Kl 19 Leisi ujulas loeng tervislikust toitumisest ja kehalisest aktiivsusest, lektor Mehis Viru. Kl 20 Leisi ujulas vesivõimlemine (juhendaja nõustamisel).
Valjala bussiring: kl 18 Sakla, kl 18.10 Valjala, kl 18.20 Tagavere. Sealt sõidab buss Ratla kaudu Leisi. Pöide–Orissaare bussiring: kl 17.55 Kõrkvere, kl 18.05 Tornimäe, kl 18.10 Pöide, kl 18.15 Saikla, kl 18.20 Orissaare. Sealt sõidab buss rannamaanteed mööda Leisi. Osalema oodatakse tööealisi inimesi vanuses 16–64.

Kuressaare Raekeldris noortekeskuse Jõulumaa. Võimalus osaleda Jõulumaa töötubades. Huvilised on oodatud kl 15–19.

KOLMAPÄEV, 5. detsember

KINO
Divas kl 18 põnevik “Sööst”. Pilet 4 €.

TEATER
Kuressaare kultuurikeskuses kl 19 Komöödiateatri etendus “Kala neljale”. Autorid Wolfgang Kohlhaase ja Rita Zimmer.
Teener Rudolf on juba 30 aastat kolme õe, Charlotte, Cecilie ja Clementine heaks töötanud. Kõigiga neist on ta salaja intiimselt läbi käinud, nii et ükski neist teiste seiklustest ei tea. Truu teenistuse eest on kõik kolm teda oma testamendis meeles pidanud. Kui Rudolf aga osa pärandusest ennetähtaegselt kätte tahab saada, on sellel ootamatud tagajärjed ja lugu läheb kriminaalselt põnevaks. Selles saksa komöödias leidub nii musta huumorit, irooniat kui ka peent sõnalist nalja.
Osades: Helgi Sallo, Elle Kull, Endrik Kerge, Anne Paluver või Diana Klas. Lavastaja Endrik Kerge, kunstnik Riina Vanhanen, tõlkija Hannes Villemson, muusika Sven Kullerkupp.
Piletid müügil Kuressaare kultuurikeskuses: täispilet 12 €, sooduspilet 10 €.

KONTSERT
Kuressaare muusikakoolis kl 14.30 kontsert “Lastelt lastele”.

SPORT
Kuressaare täiskasvanute gümnaasiumi hoovimajas (Garnisoni 16) kl 18.30 maakonna meistrivõistlused välkmales, 2. osavõistlus. Osavõtt vaba. Info tel 56 682 436.

Print Friendly, PDF & Email