Horoskoop

JÄÄR – Oled sotsiaalselt aktiivne. Soodne aeg asuda uuele töökohale, alustada uusi ettevõtmisi ja tõsta oma prestiiži. Ära õnnehetki mööda lase!
SÕNN – Nüüd on uute avastuste ja intellektuaaalse eneseväljendamise aeg. Sinu ideed leiavad toetust ja võivad realiseeruda.
KAKSIKUD – Täna on hea palvetada ja mediteerida, kuid äritegevuseks ei sobi tänane päev üldse. Püüa hoiduda nii füüsilisest kui ka vaimsest vägivallast.
VÄHK – Soodne päev kaaslaste ideoloogiliseks mõjutamiseks, suhtlemiseks, vaimsuse ja tundlikkuse arendamiseks.
LÕVI – Täna võid kellegagi tülli minna. Mõtle järele, enne kui midagi ütled. Oled tavalisest egoistlikum.
NEITSI – Soodne päev alustada uusi ja jätkata alustatud ettevõtmisi. Täna tuleb palju vaeva näha ja higi valada, sest tulemused on paljutõotavad.
KAALUD – Radikaalsete muutuste aeg, mil muutuvad sinu seisukohad ja hindad asju ümber. Aset leiavad sündmused, mis põhjustavad ahelreaktsioone.
SKORPION – Võid tunda ängistust ja üksildust, kuid püüa vältida enesesse sulgumist. Tuleta meelde oma tõelisi andeid ja seda milles sa tugev oled.
AMBUR – Kaldud olema pealiskaudne ja hooletu. Seetõttu tasuks tähtsamad otsused ja lepingud igaks juhuks üle kontrollida.
KALJUKITS – Sind häirib ümbritsevate ebatäiuslikkus. Märkad iga pisiasja. Soodne päev käia arstlikus kontrollis ja tegeleda millegi intellektuaalsega.
VEEVALAJA – Täna ei taha mitte miski minna plaanipäraselt. Seetõttu võta parem vaba päev ja puhka.
KALAD – Kipud olema kergesti ärrituv. Oled üliemotsionaalne ja sind häirivad isegi pisiasjad. Kontrolli ennast rohkem.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email