Horoskoop

JÄÄR – Oled oskuslik laveerija, kes suudab teisi eksitada. Püüa siiski vältida oma kaaslaste usalduse kuritarvitamist.
SÕNN – Tänane päev aktiviseerib sinu loomuse varjukülgi, samas hakkad sa paremini mõistma mõningaid asju, mis varem olid sinu jaoks arusaamatud.
KAKSIKUD – Tänased planeediseisud soodustavad avatud mõtlemist ja leidlikkust keeruliste olukordade lahendamisel.
VÄHK – Hea päev loominguliseks tööks. Väldi liigset laialivalgumist ja püüa teistega suheldes olla konkreetsem. Oht unustada varem kokkulepitud asju.
LÕVI – Tunned täna raskusi eneseväljendamisel ja kahtled oma pädevuses. Usalda ennast rohkem.
NEITSI – Energilisuse asemel ilmneb agressiivsus, mis ei tunnista seadusi, korda ega reegleid. Tunned end hästi, kui saad paljastada kellegi silmakirjalikkust.
KAALUD – Tänased planeediseisud võivad panna sind käituma suisa pööraselt. Kaotad reaalsusetaju ega tunne hirmu.
SKORPION – Tänast päeva iseloomustavad lünklik mõttelaad, kergemeelsus ja tuulepäisus. Ole ettevaatlik oma isikliku varaga!
AMBUR – Tänased planeediseisud toovad sulle taltsutamatu himu naudingute järele. Püüa siiski säilitada rahu ja kaine mõistus. Veeda aega koos perega.
KALJUKITS – Võimalik, et sul tuleb täna koostööd teha inimesega, kes on pealiskaudne ja ebasiiras. Ole ettevaatlik lepingute sõlmimisel sellise isikuga.
VEEVALAJA – Kaldud täna nostalgiasse ja liigsesse emotsionaalsusse. Võid iga tühja asja pärast solvuda. Veeda aega koos heade sõprade või perega.
KALAD – Tänane päev toob sulle tõenäoliselt väga palju uusi võimalusi, uusi suhteid ja lennukaid ideid. Hea päev reisimiseks ja uuendusteks.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email