Horoskoop

JÄÄR – Võimalik, et sind ründavad täna ebamäärased hirmud ning leiad endal kõikvõimalikke olemasolevaid ja olematuid sümptomeid.
SÕNN – Sul võivad tekkida probleemid kaaslastega, kui püüad olla liialt kontrolliv ja kamandav. Väldi agressiivsust!
KAKSIKUD – Püüa leida vaba aega suhtlemiseks vanavanematega. Täna on hea oma perega koos viibida. Võid saada häid nõuandeid.
VÄHK – Näed täna asju hoopis teisest vaatevinklist kui tavaliselt. Hindad tänu sellele ümber paljud oma senised arusaamad ja hakkad nägema tervikut.
LÕVI – Sõbrad ja mõttekaaslased võivad sinu jaoks täna tähtsat rolli etendada. Püüa olla siiras, aus ja avatud, siis saad ka ise sarnase suhtumise osaliseks.
NEITSI – Rasked katsumused. Püüa olla äärmiselt tähelepanelik ja hoolas, sest täna tehtud vead võivad kaua tunda anda.
KAALUD – Täna on sul raskusi objektiivsete hinnangute andmisega, seetõttu pole päev sobilik suhete klaarimiseks. Tegeleparem millegagi, mis sulle meeldib.
SKORPION – Kogutud teadmised tuleb nüüd süstematiseerida ja maksimaalselt ära kasutada nii õppimiseks kui õpetamiseks.
AMBUR – Võimalik, et oled täna veidi närviline ja kiirustav, soovid kohe tulemusi näha. Hea aeg tegeleda info töötlemisega.
KALJUKITS – Oled leidlik ja tunned tõmmet uue tehnika poole. Pead tähtsaks vabadust ja sõltumatust. Sinu ideed on originaalsed ja lennukad.
VEEVALAJA – Täna võivad ilmneda eeskätt sinu halvad omadused. Kui sa end ei kontrolli, võid kaotada palju tähtsaid kontakte ja suhteid.
KALAD – Kaldud oma mõistust kasutama kaaslaste mõjutamiseks ja ebamugavate teemade lagedale toomiseks.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email