Horoskoop

JÄÄR – Püüa mõista, et inimesed, kellega kokku puutud, on sinu enda sisemise maailma peegeldus. Muuda ennast ja sa näed, et muutuvad ka teised.
SÕNN – Muutud õnnelikumaks, vabamaks ja sinu enesetunne paraneb. Kasuta ära tänaseid positiivseid planeediseise.
KAKSIKUD – Üritad täna maailma parandada ja oled idealistlikum kui tavaliselt. Teed muudatusi, mis mõjutavad nii sind ennast kui ka sinu sõpru.
VÄHK – Kõik, millega alustad, saab edukalt lõpule viidud. Hea aeg koostööks ja uute tutvuste loomiseks.
LÕVI – Tekivad uued suhted ja sõbrad. Samas haihtuvad mõned ideaalid ja lootused ning tekivad ootamatud muutused sinu kavatsustes.
NEITSI – Täna varitseb oht langeda pettuse ohvriks, seetõttu peaksid olema eriti ettevaatlik kõikvõimalike uute suhetega.
KAALUD – Võimalik, et tunned täna tugevat soovi kontrollida kõike ja kõiki enda ümber. Arvatavasti tuleneb see sinu usaldamatusest kaaslaste vastu.
SKORPION – Sinu teadlikkus kasvab nii palju, et sa ei saa enam elada vanade vaadete ja uskumustega. Püüa teadmisi ja usku omavahel sobitada.
AMBUR – Inimesed on täna abivalmid. Võimalikud on suured muutused, mis toovad aja jooksul kasu. Hea päev lepingute sõlmimiseks ja suhtlemiseks.
KALJUKITS – Täna on suurepärane päev õppimiseks ja uute kogemuste omandamiseks.
VEEVALAJA – Täna peaksid erilist tähelepanu pöörama oma tervisele. Võta aega iseenda jaoks ja tegele lahendamata jäänud probleemidega.
KALAD – Otsid enda jaoks täna midagi täiesti uut. Suurt kasu võib tuua müstilise kirjanduse uurimine.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email