Horoskoop

JÄÄR – Pöörad täna rohkem tähelepanu sõpradele. Võimalik, et kohtad mõnd ebatavalist isikut, kellest vaimustud.
SÕNN – Täna on väga hea päev töötegemiseks. Tervis on hea. Kui oled haige, hakkad täna paranema.
KAKSIKUD – Soodne aeg suhete parandamiseks. Pööra tähelepanu oma tervisele, ära jäta seda hooletusse. Hea päev lõpetada pooleliolevad tööd.
VÄHK – Sinu liigne tundelisus ja ekstravagantsus tekitavad probleeme kaaslastega. Varitseb oht petta saada, seetõttu ebasoodne aeg lepingute sõlmimiseks.
LÕVI – Paned täna oma välimusele suuremat rõhku kui tavaliselt. Otsid harmooniat ja rahu ning arvatavasti see sul ka õnnestub.
NEITSI – Üritad iga hinna eest iseseisvuda. Võimalikud pinged sõprade või sugulastega, seega püüa vältida liigset mässumeelsust.
KAALUD – Pööra tähelepanu oma tervisele. Korralikult välja ravimata haigused võivad krooniliseks muutuda ja sulle hiljem hulga kannatusi valmistada.
SKORPION – Võimalik, et oled oma kaaslaste suhtes vastutulelikum kui tavaliselt. Kuid vaata ette, et sind ära ei kasutataks. Jää endale kindlaks!
AMBUR – Täna on hea ja rõõmus päev. Kõik ettevõtmised, millega alustad, saavad lõpule viidud.
KALJUKITS – Hea päev tegeleda pooleli jäänud asjadega. Hästi õnnestub täna ka kodu koristamine ja vajaliku eraldamine ebavajalikust.
VEEVALAJA – Täna on päev, kus saad arvatavasti võimaluse oma tegevust laiendada ja ennast arendada. Ole avatud ja entusiastlik.
KALAD – Kui tahad midagi kallimat osta, siis mõtle järele, kas sa seda tõepoolest vajad. Väldi mõtlematut raiskamist.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email