Horoskoop

JÄÄR – Tahtejõudu sul juba jätkub. Sõbrad oskavad sinu otsekohesust hinnata, kuid võõraid võib see hirmutada. Arvesta sellega!
SÕNN – Praegu on otsingute ja kahtluste aeg, mil püüad end vaimselt täiustada ja otsid tõde. Püüa kuulata oma südamehäält.
KAKSIKUD – Kui oled aktiivne grupitöös, võivad sinu pingutused tuua edu kogu kollektiivile. Hea läbisaamine ülemustega.
VÄHK – Sul pole vaja minna kaugele, et saada kogemusi, mis laiendavad su silmaringi ja tõstavad teadvuse taset.
LÕVI – Uued ideed ja uued suhted. Oled avatud ja uudishimulik. Võimalikud on ootamatud reisid või väljasõidud koos sõpradega.
NEITSI – Oled võimeline laiendama oma ettevõtmisi ja arendama ebatavalisi läbimurdeid. Ootamatud reisid ja uued kogemused on sinu meelisteema.
KAALUD – Kaldud täna andma lubadusi, mille täitmiseks pead hiljem palju vaeva nägema ja energiat kulutama. Pigem hinda olukorda realistlikult.
SKORPION – Oled täna energiline ja aktiivne, kuid kipud oma energiat mõtlematult ja ebaefektiivselt raiskama. Hea päev sportimiseks, külasta kas või jõusaali.
AMBUR – Sulle on eriti oluline tunda end sõltumatuna. Oled täna kõneosav ja originaalne ning pälvid kaastöötajate tähelepanu.
KALJUKITS – Võimalik, et tunned, et oled kindla pinna jalge alt kaotanud. Vastused oma küsimustele võid saada, vaadates minevikku.
VEEVALAJA – Sinu loovus pulbitseb. Leiad julguse olla sina ise ja väljendada kartmatult oma mõtteid. Seejuures ilma isekuse ja egoismita.
KALAD – Unusta liigne enesekriitika ja hakka elama. Täna on soodsad planeediseisud, et luua uusi kontakte ja alustada uusi ettevõtmisi.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email