Horoskoop

JÄÄR – Taibuka inimesena suudad leida lahenduse keskmisest kiiremini. Naudid seda, et oled võistlejatest kavalam.
SÕNN – Oled riskialdis ja võitlushimuline. Tänasel päeval on need omadused kasulikud ja toovad kaasa võiduvõimalusi.
KAKSIKUD – Oled täna seltskondlik ja jutukas, käies välja huvitavaid ideid, mis paljudele huvi pakuvad. Hea aeg läbirääkimisteks.
VÄHK – Sa pole huvitatud pealiskaudsetest suhetest. Hea päev romantilisteks ettevõtmisteks ja kallima üllatamiseks.
LÕVI – Oled täna kõrgendatud ja optimistlikus meeleolus. Püüa siiski vältida ülemäärast muretust. Hea päev seltsieluks.
NEITSI – Soovid saada heakskiitu oma tegevusele. Tunnetad, et sinult oodatakse rohkem, kui sa suudad. Tegelikult oled iseenda vastu liiga range.
KAALUD – Sulle on omased huumorimeel ja sarmikus. See soodustab ettevõtmisi, mis on seotud koostööga. Hea päev uute suhete loomiseks.
SKORPION – Kipud olema kärsitu ja tahad kõike teha väga kiiresti. Oht olla hooletu ka seal, kus peaksid olema tähelepanelikum.
AMBUR – Võid olla täna ülemeelik ja äärmiselt energiline. Võimalikud probleemid ülemuse või võimukandjatega. Hea päev lastega tegelemiseks.
KALJUKITS – Tunned end ilma hubase kodu ja perekonnata õnnetu ja hüljatuna. Soodne aeg teha koduseid töid ning tegeleda millegi ilusaga.
VEEVALAJA – Oskad päeva enese huvides ära kasutada. Kohaned intuitiivselt uute olude ja sündmustega, mis toob sulle suurt kasu.
KALAD – Tahad saada erakordseks, tunnustatud inimeseks. Sinu eeskujuks on tugevad isiksused, kes suudavad rahvast mõjutada.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email