Horoskoop

JÄÄR – Käitud nagu tuulepea, kipud hilinema. Tänane päev ei sobi lepingute sõlmimiseks ja reisimiseks. Hoia oma asjadel silm peal!
SÕNN – Kaldud unistama ega suuda võtta elu sellisena, nagu see tegelikult on. Kokkupõrge reaalsusega võib põhjustada raskeid psühholoogilisi kriise.
KAKSIKUD – Võimalik, et hakkad kahtlema oma elutee valiku õigsuses. Segadused suhetes, põhjendamatu solvumine ja olukorra ebaõige hindamine.
VÄHK – Emotsionaalne impulsiivsus ühineb keskendumisvõimega ning suunad kogu energia konkreetsele valdkonnale.
LÕVI – Sinu meeleolud muutuvad väga kergesti, eriti kui oled mures perekonna või koduste asjade pärast. Hindad kõrgelt vaistlikku käitumist ja alateadvust.
NEITSI – Hajutad oma jõudu mitmesse suunda ja tegeled mitme asjaga samaaegselt. Võib juhtuda, et muutud pealiskaudseks.
KAALUD – Kaldud sekkuma teiste inimeste asjadesse või segad jutule vahele. Peaksid olema kannatlikum ja mõtlema enne, kui oma arvamust avaldad.
SKORPION – Tunned suurt rõõmu, kui saad kedagi aidata. Nähes hädasolijat, pakud kohe abi. Tänane päev on sobilik arstlikuks kontrolliks.
AMBUR – Kui oled ületöötanud ja stressis, siis on praegu just õige aeg maha võtta ja puhata. Head teeks viibimine metsas või mere ääres.
KALJUKITS – Tunnetad sidet teadvuse ja alateadvuse vahel ning oskad hinnata oma emotsionaal-sust ja reaktsioone.
VEEVALAJA – Naudid seltskonda ja oled suuteline ka kaaslaste meeleolu parandama. Püüad teisi igati toetada.
KALAD – Oled skeptilises meeleolus ja ülikriitiline. Oma mõtteid ei väljenda sa enne, kui pole kindel nende õigsuses. Ole avatum!
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email