Saarepiiga kroon ootab kandjat

Novembri keskel selgub Kuressaare Diva klubis toimuval finaalvõistlusel, kes kaunitest ja hakkajatest neidudest-naistest pälvib tänavu Saarepiiga tiitli. 

Ürituse ühe peakorraldaja Liis Ojasaare sõnul on konkursil osalema oodatud elurõõmsad, positiivse hoiakuga, endast lugu pidavad ja enda eest hoolt kandvad nii vallalised kui ka abielus neiud-naised vanuses 18–30 eluaastat. “Mõõdulinti ega kaalu karta pole vaja, igasugu mõõtmised teeb ära omaenda silm,” sõnas Ojasaar.

Korraldaja kinnitas, et pole tähtis, kas Saarepiigaks pürgija on sünnilt saarlane – oluline on, et ta sooviks meie saare heaks midagi ära teha.

19 aastat tulemuslikult toimunud ettevõtmine ei ole pelgalt iludusvõistlus – korraldajad loodavad, et võitjatel on suur tahe midagi head korda saata.

Nii on Saarepiiga esindusüritused olnud kevadised heategevuskontserdid, kus on korjatud raha näiteks Kallemäe koolile muusikainstrumentide ostmiseks, Kesklinna eralasteaia õpikeskkonna parandamiseks jne.

Mullu Saarepiigaks valitud Silvia Valma ja konkursi teiste finalistide kevadisel heategevuspeol kogutud annetused olid aga mõeldud ühele Saaremaa suurperele uue küttekolde soetamiseks.

Saarepiiga konkursi finaal leiab aset 17. novembril Diva klubis. Show lavastab Inge Jalakas. Õhtut juhib Uku Suviste.
Lisaks kroonile saab Saarepiiga tiitli võitja kingiks reisi Wrisi reisibüroolt. Auhinnad ootavad aga kõiki konkursi finaliste.

Print Friendly, PDF & Email