Horoskoop

JÄÄR – Soodne päev juriidilisi probleeme lahendada, kaaslasi mõjutada, õpetada ja avalikkuse ees esineda.
SÕNN – Huvivaldkonnad laienevad ja õppimisvõime paraneb. Muutud kaaslaste seisukohtade suhtes tolerantsemaks.
KAKSIKUD – Tänane päev on igati edukas. Kõik ettevõtmised, millega alustad, saavad edukalt lõpule viidud.
VÄHK – Tänane päev on soodne perekondlikeks ettevõtmisteks. Võimalik, et kaldud pisut nostalgiasse ja tuletad meelde vanu häid aegu.
LÕVI – Oled täna tavalisest energilisem. Hea päev sporditegemiseks. Suhetes teistega kipud olema pealetükkiv ja kamandav.
NEITSI – Võta ennast kokku ja ilmuta julgelt oma tõelist palet ja võimeid. Täna on päev, mil sind võetakse tõsiselt ja sinu ideedesse suhtutakse huviga.
KAALUD – Oled vastutustundlik ja otsustusvõimeline ning kõik su ettevõtmised lõpevad hästi. Soodne aeg oma kohustuste täitmiseks. Võimalik kokkupuude võimukandjatega.
SKORPION – Soodne aeg intellektuaalseks tegevuseks, suhtlemiseks, lepingute sõlmimiseks ja reisimiseks. Oskad langetada arukaid otsuseid.
AMBUR – Täna tasuks järgmise kuu plaanid paika panna. Sinu unistused täituvad. Loova energia päev, mida tuleb ära kasutada.
KALJUKITS – Tunned väsimust ja oma ebaefektiivsust töötegemisel. Võib juhtuda, et saad teada mõne võõra saladuse. Mõistad oma alateadlikke soove.
VEEVALAJA – Kipud olema ettevaatamatu. Võid käituda impulsiivselt ja arutult. Väldi tülisid kaaslastega.
KALAD – Võid muutuda tujukaks. Sind võivad külastada kutsumata külalised. Püüa vältida tülitsemist ja liigseid emotsioone.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email