KTG aasta TÕNN on abiturient Kalle Kahju

KTG aasta TÕNN on abiturient Kalle Kahju

KTG TÕNN: Direktor Ly Kallas annab abiturient Kalle Kahjule tiitli võitmise puhul ka kingituse. Foto: Sander Ilvest

Kuressaare täiskasvanute gümnaasium (KTG) kuulutas tänavu esmakordselt välja aasta täiskasvanud õppija ja TÕNN-i tiitli pälvis kooli abiturient Kalle Kahju.

“Kalle Kahju on selle tiitli igati ära teeninud ja ta on paljudele õpilastele eeskujuks,” kiitis abiturienti KTG direktor Ly Kallas.

Tiitli pälvinud Kalle Kahju haridustee katkes 30 aastat tagasi, kuid kahe aasta eest otsustas ta end taas proovile panna.
“Olin ühel hetkel valiku ees, kas minna kooli ja töötada oma ametipostil edasi või siis otsida uus amet,” rääkis päästjana leiba teeniv 47-aastane Kalle Kahju. Ta lisas, et kunagi noorena sai tööl rahamaitse suhu ja tahtis teenida, siis tuli perekond ning hariduse omandamine lükkus aina edasi, kuni ülemused ühel päeval seda talle meelde tuletasid.

Eile oli KTG-s täiskasvanud õppija nädala raames lugude rääkimise tund. Oma loo katkenud õpingutest ja taas enese leidmisest rääkis lisaks Kalle Kahjule veel neli vilistlast.

Koolil on eesmärk saada ülevaade ka teistest toredatest lugudest ning seega on välja kuulutanud lugude kirjutamise aasta. Teemal “Minu lugu” võivad kirjutada KTG vilistlased ja praegused õpilased. KTG hoolekogu liige Laine Tarvis palus lood ära saata hiljemalt järgmise aasta 12. oktoobriks, tehes seda kinnises ümbrikus märgusõna “Minu lugu” all aadressil: KTG hoolekogu, Garnisoni 16, Kuressaare.

Print Friendly, PDF & Email