Linnavalitsus vahetab autosid (11)

Kuna Kuressaare linnavalitsuse kaks sõiduautot, Volkswagen Sharani väikebuss ja linnapea Opel Vectra olid juba piisavalt eakad ja nende remondikulud ebamõistlikult suured, andis volikogu õiguse need välja vahetada. 

Uue sõidukiga asendatakse ka Kuressaare Linnamajanduse tarbesõiduk, mis tuli liiklusõnnetuse tõttu maha kanda.
“Lähtuvalt nendest otsustest kuulutas Kuressaare linnavalitsus 19. juunil välja avatud riigihanke kolme auto kasutusele võtmiseks,” ütles Kuressaare linna pressiesindaja Kristiina Maripuu.

Lisaks koondhinnale oli üks põhitingimus, et garantiihoolduse ja -remondi võimalus peab olema tagatud Kuressaares, kasutusrendi periood on viis aastat ja pakkuja peab esimese sissemaksena ära ostma ka linnavalitsuse vanad autod.
Tähtajaks laekus kaks pakkumist, riigihanke võitjaks tunnistati odavaima pakkumuse – koondhind 57 916 eurot – teinud Aasta Auto AS.

Pakutud autod olid tarbesõiduk Citroën Berlingo Linnamajandusele ning väikebuss Volkswagen Sharan ja sõiduauto Škoda Superb linnavalitsusele.

Linnamajandus sai auto kätte septembri alguses, linnapea auto anti üle eelmise nädala lõpus ja väikebuss peaks linnavalitsuse käsutusse jõudma selle kuu lõpuks.

Print Friendly, PDF & Email