Vahtralehest Vahtralehekeseks

Saaremaa ühisgümnaasiumis toimus selle kooliaasta esimene meediaringi koosolek. Sai ikka kooli peal reklaami tehtud, nüüd jääb üle vaid oodata, palju neid uusi liikmeid uksest sisse jalutab. Nagu teada, magava kassi suhu hiir ei jookse, seega tuli käia kõikides klassides, kus potentsiaali leidus.

Jah, uute ees seisame me tänavu ise, mitte Hendrik Kuusk, kes meediaringi eelmisel aastal käima lükkas. Aga et toimuks areng, läks ta ennast Taanimaale täiendama – areng nii temas endas kui ka meis, kes me peame nüüd iseseisvalt uutele liikmetele selgitama, mis neid ees ootab.

Võib-olla tuleks tähelepanu juhtida sellele, et kurvastamiseks pole põhjust, kuna iseseisva Vahtralehe asemel ilmub Saar-te Hääles nüüd ainult üks külg.

See on hea külg ja edastab lugejaile sama, millest kirjutas Vahtraleht – noorte arvamusi. Nüüd peab kõik lihtsalt väiksema pinna peale ära mahtuma.

Vahtralehe ilmumise eest vastutanud meediaring pole kusagile kadunud.  Seni tehtud töö üle võivad kõik meediaringi liikmed uhked olla. Vanad vaatavad tagasi ja mõtlevad, et küll sai ikka suur töö ära tehtud, ja uued hakkamist täis liikmed seavad silme ette sihi kunagi samamoodi midagi seesugust saavutada, või teine variant – jätta endast maha mingi suurem märk kui viis numbrit ilmunud Vahtraleht. Kes neid uusi teab!

Meie Vahtraleheke hakkab huviliste rõõmuks ilmuma reedeti, kaks korda kuus. Siin teie ees, kallid lugejad, ongi esimene külg, mis meil iseseisvalt valmis.

Krete Sema

Print Friendly, PDF & Email