Horoskoop

JÄÄR – Täna näed sa kõiges märke ja sümboolseid tähendusi. Kipud olukordi üle müstifitseerima. Püüa jääda reaalsuse piiridesse.
SÕNN – Võid kokku puutuda inimestega, kellel on soov domineerida ja teisi kamandada. Sinus tekib soov neile koht kätte näidata.
KAKSIKUD – Täna võidakse sinust valesti aru saada ja põhjusetult solvuda. Kipud kõiki oma tegemisi tegema rutakalt või hooletult.
VÄHK – Ole valmis põnevateks ja ootamatuteks ettepanekuteks. Kasuta oma loovat mõtlemist ja käitu spontaanselt.
LÕVI – Tunnetad täna kasvavat konkurentsi ja sinus hakkab tekkima soov iga hinna eest oma positsioon säilitada.
NEITSI – Pane täna hoolega tähele, mida ja kellele sa räägid. Pea meeles, et igaühte ei saa usaldada. Hea päev kodukaunistamiseks.
KAALUD – Suudad täna teha mitut asja korraga. Sinu reaktsioonid on kiired ja jutt sorav. Soodne päev õpinguteks.
SKORPION – Su meeleolu võib täna üsna kõikuv olla. Lased pisiasjadel end liigagi palju häirida. Väldi rahvarohkeid kohti ja avalikke sõnavõtte.
AMBUR – Su eneseväljendusoskus on nüüd tunduvalt parem kui muidu. Suudad vägagi ilmekalt teistele oma läbielamisi kirjeldada, samas kipud veidi liialdama.
KALJUKITS – Oled täna ergas ja tunned suurt vajadust midagi olulist korda saata. Sinu agarus võib aga kellelegi närvidele käia.
VEEVALAJA – Tunned eneses uut energialainet ning lennukad ideed võivad sind tavalisest argielust üsna kaugele viia.
KALAD – Naudid täna oma head esinemisoskust ja teiste inimeste heakskiitu. Tagasihoidlikkus on sulle täna võõras. Hea päev lastega tegelemiseks.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email