Oma südame heaks liikus ligi 200 inimest (5)

Oma südame heaks liikus ligi 200 inimest

Foto: Pia Käsel

Möödunud pühapäeval Kuressaare Tervisepargis sarja “Liikudes tervemaks” raames toimunud 9. südamejooksul osales 181 jooksusõpra, matkajat, kepikõndijat, terviseliikujat.

“Seekord oli vähem osalejaid kui möödunud aastal, “ ütles SA Kuressaare Spordibaasid peaadministraator ja “Liikudes tervemaks” sarja üks korraldajatest Pia Käesel. Ta lisas, et seekordse väiksema osalejate arvu põhjuseks võis olla ka ilm. Stardi hetkel ilm küll püsis, kuid pool tundi pärast jooksu algust hakkas sadama. Käesel märkis samas, et oli rõõm näha, kuidas südamejooksul osalema tuldi perekonniti. Igaüks valis tempo ja distantsi ise. Ette võis võtta 0,6 km raja, võis teha 2 km ringi või lausa mitu. Auhinnaks oli osalenutele muidugi hea tervis liikumisest, aga ka diplom, šokolaadimedal ja kleebis “Liikudes tervemaks” kõigile jooksu lõpetajatele. Finišis pakuti teed ja vett ning keegi hea inimene, kellele kuulub ka korraldajate tänu, oli toonud ploome.

Südamejooks on sarjas “Liikudes tervemaks” olnud esimesest hooajast alates. Ka selle hooaja põhieesmärk on pakkuda erineva kehalise ettevalmistusega harrastajatele jõukohaseid, tervist hoidvaid ja tugevdavaid liikumisvõimalusi. Sarja üritustele oodatakse liikuma inimesi terve perega. Järgmisena toimub sel pühapäeval sarja raames Kuressaare rattaring. Rattamatka pikkus on 19 km, start antakse kell 11 Kuressaare linnastaadioni juures.

Fotol esiplaanil Piret Kuldsaar.

Print Friendly, PDF & Email