Saaremaa viina tootja peab SEL-i kutset auasjaks (3)

Saarte Hääl kirjutas läinud nädalal, et Saaremaa arenduskeskus (SAK) ja ettevõtjate liit (SEL) andsid lisaks oma maakonna ettevõtete tunnustamisele esmakordselt välja tiitli ka ühele mandri ettevõttele, kes Saaremaa nime kasutamisest kasumit teenib.

Tiitel Saare Sohkija 2012 läks Saaremaa viina tootjale Altia Eesti AS-ile ning tiitliga kaasnes tögamisi ka kutse astuda SEL-i ridadesse. Altia Eesti juhatuse liige Kristel Mets nentis Saarte Häälega kõneledes, et Saaremaa Vodka on tõepoolest osutunud populaarseks nii Eestis kui ka piiri taga ning tegu on nende kõige tuntuma tootemärgiga.

Saarlaste ettepanek liituda Saaremaa ettevõtjate liiduga on Metsa sõnul Altia jaoks suur au. “Võtame selle kaalumisele, kuigi me ei ole Saaremaa ettevõte,” kinnitas ta.

Ettevõtte juhatuse liige nentis, et omalt poolt soovib Altia kindlasti leida võimalusi elu-olu toetamiseks Saaremaal. Selleks on neil Kristel Metsa sõnul juba olemas kontakt Saarte Turismiarenduskeskus MTÜ-ga, et arutada võimalikku koostööd. “Kui plaanid on selged, anname täiendavalt teada,” märkis Mets.

Print Friendly, PDF & Email