Eesti rallihooaeg saab lõpu Saaremaal

2012. aasta Eesti rallihooajale pannakse väärikas punkt 27. oktoobril Saaremaal, kui peetakse mitu võistlust ja toimub ka rallihooaja pidulik lõpetamine, mille käigus jagatakse välja autoralli, noorteralli ja rallisprindi meistri- ja karikavõistluste auhinnad.

Kui autoralli Eesti meistrid on selleks ajaks selgunud (viimane etapp Saaremaa ralli), siis rallisprindis ja noorterallis sõidetakse 27. oktoobril Saaremaal veel hooaja viimane etapp. Rallisprindis on võimalik hooaja viimaselt etapilt teenida punkte koefitsiendiga, mis võib sarja seisu erinevates klassides kõvasti muuta. Noorteralli meistrivõistlustel on tegu selle hooaja neljanda ja viimase etapiga, mille järel samuti selguvad tänavused meistrid.

Ühtlasi sõidetakse Saaremaal ka E-Cup karikasarja hooaja viimane ralli, mis selgitab välja tänavused E-Cupi karikavõitjad. Kõik võistlused on omavahel katsete kaudu seotud ja võistluskeskuseks on Oriküla.

27. oktoobri õhtul toimub Kuressaares selle aasta rallihooaja pidulik lõpetamine, kus antakse kätte auhinnad tänavuste Eesti autoralli, noorteralli ning rallisprindi meistri- ja karikavõistluste parimatele.

Print Friendly, PDF & Email