Horoskoop

JÄÄR – Sinu tavapärane nostalgiline meeleolu hakkab nüüd taanduma. Muutud tunduvalt realistlikumaks.
SÕNN – Võimalik, et oled täna tavalisest umbusklikum, mis raskendab sinu suhteid kaaslastega. Sul pole nüüd erilist peomeeleolu.
KAKSIKUD – Nüüd paraneb sinu meeleolu tunduvalt ning saad jutuotsa peale mõne oma vana tuttavaga, kellega vanu aegu meenutada.
VÄHK – Täna liigud tõenäoliselt palju ringi ning kohtud erinevate inimestega. Suhtlemine võib sind aga õhtuks ära väsitada ning meelsasti oled omaette.
LÕVI – Võid täna liigse hooletuse tõttu mõne apsakaga hakkama saada. Ole ettevaatlik liikluses. Väldi alkoholi ja mõnuainete tarbimist.
NEITSI – Suudad jätta endast tõsiseltvõetava mulje. Sinu eneseväljendus on nüüd palju konkreetsem ja mõistetavam kui tavaliselt.
KAALUD – Tänane päev tuleb sinu jaoks tõenäoliselt rahulik ja meeldiv. Sa ei otsi teiste inimestega eriti kontakti.
SKORPION – Suudad nüüd ennast teostada ja liikuda ka hoolimata erinevatest takistustest või raskustest oma eesmärgi poole.
AMBUR – Hakkad nüüd oma elus hindama neid suhteid, mis seotud truu sõpruse või armastusega. Vajad tavalisest rohkem stabiilsust. Väldi rahvarohkeid kohti.
KALJUKITS – Keegi võib sinu suhtes olla nüüd pedantsem ja nõudlikum kui tavaliselt. Ära lase oma tujul langeda.
VEEVALAJA – Võimalik, et kohtud täna ootamatult vanade sõpradega ning otsustad nendega koos midagi ette võtta.
KALAD – Sinu eneseusk ja teadmised võidakse nüüd tõeliselt proovile panna. Kui keegi sind provotseerima hakkab, siis ära mine sellest kohe põlema.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email