Politsei töötab uutes ruumides (7)

Politsei töötab uutes ruumides

TERE TULEMAST: Politseijuht Kaido Vahter ütleb, et kodanik saab politseisse pöörduda samadel kellaaegadel, mis kehtisid Lossi tänava ruumides. Foto: Sander Ilvest

Kuigi politsei uues majas Kuressaares Transvaali tänav 58 asjade korda sättimine alles käib, saab kodanik, kellel politsei poole pöörduda vaja, uuest majast juba abi.

Bussijaama vastas asuva politseimaja uutesse ruumidesse on kolinud politseiametnikud, kriminaaltalitus, relvalubade inspektor ja korrakaitsjad ning muidugi arestimaja.

Samuti on Transvaali tänaval uutes ruumides Saare ohvriabi töötaja Katrin Paukson. Majja tuleb ka piirivalvebüroo, esimesele korrusele kodakondsus- ja migratsiooniameti teenindus ning viimasena, vahest aasta lõpuks, merevalvekeskus.

Kuressaare politseijaoskonna juht Kaido Vahter ütles, et kodanik saab politseisse pöörduda samadel kellaaegadel, mis kehtisid Lossi tänava ruumides. Igal tööpäeval kella 8-st 16.30-ni on peauks avatud ja teenindaja suunab kodaniku vajaliku ametniku juurde.

Väljaspool tööaega on vajaliku teate esimene vastuvõtja ikka politsei lühinumber 110.

Relvalubade inspektor asub samuti esimesel korrusel, kuid edaspidi palutakse relvade omanikel arvestada kindlate vastuvõtuaegadega: igal teisipäeval ja neljapäeval kell 9–12 ja 14–16.30.

Ohvriabi töötaja võtab Transvaali tänava majas inimesi vastu igal esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel kell 9–16, vahepeal (kl 12–13) on tund lõunapausi.

Politseimaja hoovi kodanik oma autot parkida ei saa, vajaliku parkimiskoha leiab üle Pihtla tee Transvaali tänava ääres.
Küll aga tuleb politseimaja hoovi invaliidi parkimiskoha tähistusega koht, et näiteks liikumispuudega inimene saaks peauksele võimalikult lähedale sõita.

Töövälisel ajal on väravad suletud, päevasel ajal on tõkkepuu siiski vaid autovärava ees, hoovi pääseb aga jalgvärava kaudu.

Kui kõik asjad ja korraldus paigas on, siis saab Kaido Vahteri sõnul juhul, kui jalgvärav suletud on, majaga ühendust võtta värava kõrval paikneva seadme kaudu.

Maja pidulik avamine saab teoks oktoobrikuus.

Print Friendly, PDF & Email