Horoskoop

JÄÄR – Nüüd hakkavad su tööasjad ülesmäge minema. Võimalik, et laheneb ka mõni segane suhe. Ka tervise üle ei saa just kurta.
SÕNN – Tunned nüüd tugevat vajadust tegeleda iseenda ja oma probleemidega. Hoiad inimestest eemale.
KAKSIKUD – Tänane päev on kõike muud kui rutiinne. Otsid seiklusi ja tutvud uute inimestega. Võid sattuda ka veidi ebameeldivatesse sekeldustesse.
VÄHK – Kui peaksid täna unustama mõne lubaduse, mille oled hiljuti  andnud, hakatakse seda peagi sulle meelde tuletama.
LÕVI – Võimalik, et tunned ennast täna veidi kohmetu ja kohmakana. Püüad teadlikult vältida olukordi, kus sulle võiks langeda teiste tähelepanu.
NEITSI – Tunnetad eneses pakatavat elurõõmu ja reipust. Sinu energia tahab nüüd kindlasti rakendamist.
KAALUD – Tunned nüüd suurt kiusatust korraldada midagi pöörast ja ekstreemset. Samas ole ettevaatlik kõikvõimalike liialduste ja äärmustega.
SKORPION – Tajud äkitselt, et sind ihaldatakse ja sinuga otsitakse romantilist kontakti. See võib su elu totaalselt segi pöörata. Võimalikud arusaamatused tööl.
AMBUR – Nüüd hakkab sinu elus olulist rolli mängima inimene, keda tunned juba pikka aega, kuid isiklikku suhet teil seni ei olnud. Võid ka kergesti haavuda.
KALJUKITS – Täna võid põrgata mõnele ebameeldivale takistusele. Võimalik, et keegi provotseerib sind.
VEEVALAJA – Täna järgi põhimõtet “enne mõtle, siis ütle”. Võid mõne mõtlematu lausega kellegi välja vihastada.
KALAD – Sul on täna raske inimesi usaldada. Püüad iga hinna eest kõigega ise hakkama saada, kuid see nõuab sinult liiga palju energiat.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email