Horoskoop

JÄÄR – Oled täna tavalisest rahulikum ja säilitad ka pingelistes olukordades enesevalitsuse. Hea aeg kõikvõimalikeks läbirääkimisteks.
SÕNN – Sind köidavad nüüd asjad, mis on kuidagi seotud loodusega. Püüad ka tervislikumalt toituda. Hea päev halbadest harjumustest loobumiseks.
KAKSIKUD – Sinu käitumine võib täna olla veidi ootamatu ja provotseeriv. Sul on nüüd tavalisest raskem taluda rutiini.
VÄHK –Täna on hea päev end kokku võtta ja alustada juba pikka aega plaanis olnud tegemistega.
LÕVI – Ole valmis ootamatusteks! Võimalik, et kolleeg teatab sulle midagi sellist, mis nõuab kiiret tegutsemist. Sinu reaktsioonist võib palju oleneda.
NEITSI – Täna on sul abi eelkõige loogikast ja kainest mõistusest. Edenevad need ettevõtmised, kus on vaja ratsionaalsust.
KAALUD – Võid täna veidi nukker olla. Kipud ennast alahindama ja tunned end teiste märkustest riivatuna. Püüa tegutseda iseseisvalt.
SKORPION – Täna võib sulle ootamatult sülle langeda mõni lisateenimise võimalus või lihtsalt rahaline edu. Hea aeg investeerimiseks ja kinnisvaratehinguteks.
AMBUR – Kui vähegi võimalik, siis lükka tähtsate otsuste tegemine täna edasi. Varitseb oht, et võid olulisi asju kahe silma vahele jätta.
KALJUKITS – Täna parandavad sinu meeleolu eelkõige rahu ja vaikus. Tunned soovi üksindusse tõmbuda.
VEEVALAJA – Pööra täna suuremat tähelepanu oma kaaslasele. Kui tuleb langetada teid mõlemaid puudutavaid otsuseid, siis tehke seda kindlasti koos.
KALAD – Täna võivad ilmneda sinu varasemate tegude järelmõjud. Võimalik, et mõistad alles nüüd, millise eksisammu oled teinud.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email