Horoskoop

JÄÄR – Oled täna algatusvõimeline ja reibas. Sinu ideed võivad paljudele inimestele huvi ja inspiratsiooni pakkuda.
SÕNN – Sinu meeleolu on täna veidi kõikuv. Sellise ebastabiilsuse tõttu võib tekkida probleeme koostöö tegemisel.
KAKSIKUD – Täna aktiviseerub sinu ilumeel. Inimestes hindad eelkõige viisakust ja peenetundelisust, samas haavud kergesti, kui keegi sulle halvasti ütleb.
VÄHK – Mõjud täna väliselt külma ja asjalikuna, kuid sisimas ootad, et sinusse südamlikult suhtutaks. Püüa olla avatum.
LÕVI – Mõjud täna ligipääsmatu ja salapärasena, mis muudab sind vägagi köitvaks. Võimalik, et sulle pööratakse nüüd enam tähelepanu kui tavaliselt.
NEITSI – Sinu hing vajab täna romantikat. Naudid kerget flirti, kuid peaksid arvestama, et teise inimese jaoks võib see midagi rohkemat tähendada.
KAALUD – Hoiad täna meelsamini madalat profiili ja jääd pealtvaataja rolli. Oled hea kuulaja.
SKORPION – Tunned täna suurt vajadust vahelduse ja lõbusa seltskonna järele. Nüüd on hea aeg minna reisima või teha mõni ekstreemse iseloomuga matk.
AMBUR – Tõenäoliselt tuleb sul täna tegemist impulsiivsete ja otsekoheste inimestega. Ära ainult ise liiga emotsionaalseks mine!
KALJUKITS – Ilmuta hingelist tugevust, sest täna on aeg tegeleda suhete klaarimisega. Vajad eelkõige kainet mõistust.
VEEVALAJA – Võimalik, et saad täna mõne kummalise ja seletamatu kogemuse osaliseks. Sinu maailmapilt avardub tänu sellele tunduvalt.
KALAD – Oled veidi umbusklik ja see võib tekitada probleeme sinu ja sõprade vahel. Püüa adekvaatsemalt hinnata, keda saad usaldada ja keda mitte.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email