Sarivaras pandi vangi (3)

Kuressaare kohtumajas mõisteti reaalne vanglakaristus 36-aastasele mehele, kes vaatamata varasematele karistustele pistis poes viinapudeli põue ja väljus kauba eest tasumata.

Süüdistuse järgi varastas Annes Peegel tänavu 10. juulil kell 12.30 Kuressaare Rae kauplusest liitrise pudeli viina Viru Valge maksumusega 13,90 eurot. Mees peitis kauba riiete alla ja möödus kassadest viina eest tasumata.

Selle kuriteo eest mõisteti talle Kuressaare kohtumajas ühe kuu pikkune vangistus. Peeglit on ka varem korduvalt varguste eest karistatud. Viimati tänavu märtsis, mil ta Säästumarketist toidu-kraami ja alkoholi varastamise eest ning purjuspäi auto juhtimise eest pidi tegema üle tuhande tunni üldkasulikku tööd.

Seekord tuleb Peeglil aga pikemaks ajaks trellide taha minna, sest kohus otsustas pöörata täitmisele ka varasema karistuse ning tegemata üldkasuliku töö tunnid arvutati ümber vangistuseks.

Seega tuleb mehel trellide taga veeta üks aasta viis kuud ja kolmteist päeva. Lisaks tuleb tal tasuda 435 eurot sundraha.

Print Friendly, PDF & Email