Krimi (2)

Suvilast võeti istmekatted

Ajavahemikus 28. august kuni 2. september on Pihtla vallas Kuusiku külas sisse tungitud suvilasse, kust varastati kaks kunstnahast istmekatet. Lõhkumise ja sissetungiga tekitatud kahju on 52 eurot.

Vargad viisid turvakaamerad ja taskulambid

Ajavahemikus 1.–2. september on Pihtla vallas Kuusiku külas elamust ja saunast varastatud turvakaamerad, päikesepaneel ja kaks taskulampi. Tekitatud kahju suurus on selgitamisel.

Kauplusest virutati sigarette

Ajavahemikus 2.–3. september on Pihtla valla Pihtla küla kauplusest sigarette varastatud. Tekitatud kahju suurus on selgitamisel.

Politsei on kõikide vargusjuhtumite uurimiseks alustanud kriminaalmenetlust.

Ehitusjärgus maja võttis tuld

3. septembril kell 20.18 anti päästjatele teada, et Lümanda vallas Austla külas tuleb kahekorruselise ehitusjärgus maja katuse alt suitsu, kohal olnud inimesed olid tule kontrolli alla saanud. Päästjad kustutasid katuseräästa all põlenud ühe ruutmeetri suuruse tuuletõkkeplaadi.

Sõiduk rammis kiviposti

3. septembril kell 20.06 said päästjad väljakutse Valjala alevikku Posti tänavale, kus sõiduauto oli sõitnud maha kiviposti. Päästjad kontrollisid sündmuskoha üle ja andsid sündmuse üle politseile.

Lümanda vallas leiti miin ja signaalraketid

Eile käisid Lääne-Eesti pommigrupi demineerijad Lümanda vallas Kotlandi külas, kus raietööde käigus oli metsast leitud miinipildujamiin. Tegemist oli Vene miinipildujamiini tühja kestaga, puudusid nii lõhkeaine kui ka sütik.

Kotlandi külas tuli demineerijate juurde kohalik elanik, kes teatas, et on leidnud rannast kaks signaalraketti. Tegemist oli kahe tõenäoliselt tõrke andnud signaalraketiga, mis hävitati samal päeval.

Print Friendly, PDF & Email