Horoskoop

JÄÄR – Lubad enesele täna märksa vabameelsemat ja mässulisemat käitumist kui tavaliselt. Sellega võid nii mõnelegi inimesele peavalu põhjustada.
SÕNN – Täna on sul raskusi iseseisva töö ja otsuste langetamisega. Püüad pidevalt saada heakskiitu oma tegudele.
KAKSIKUD – Sinu enesekriitika on täna liialt kõrge, mistõttu kipud kõikjal tahaplaanile hoiduma ja väldid oma arvamuse väljaütlemist.
VÄHK – Tänast päeva iseloomustavad ootamatused ja impulsiivsus. Võid saada mitme üllatuse osaliseks.
LÕVI – Oled täna optimistlikum ja rõõmsameelsem kui tavaliselt. Saad kõikide ettevõtmistega kiiresti ühele poole ja teed uusi plaane.
NEITSI – Sind ajavad täna närvi ka pisiasjad. Märkad eelkõige teiste inimeste vigu, ent oma möödapanekud jäävad märkamata.
KAALUD – Eelistad täna üksiolekut. Oled tavalisest kergemini ärrituv ja meelsamini väldiksid inimestega suhtlemist.
SKORPION – Tunned täna rahuldust sellest, kui saad kedagi õpetada. Nii tunned end vajaliku, targa ja võimekana.
AMBUR – Oled võlutud salapärastest inimestest. Püüad leida endale väljundit hoopis teisel tasandil kui tavaliselt. Ettevaatust liikluses!
KALJUKITS – Võid täna kokku puutuda inimestega, kes väliselt jätavad endast kõrgi ja külma mulje, kuid samas sisimas lihtsalt kardavad haiget saada.
VEEVALAJA – Tänased planeediseisud muudavad sind pehmeloomulisemaks ja leplikumaks. Otsid pigem harmoonilisi suhteid kui intriige.
KALAD – Puutud kokku elavate, nutikate ja kiirete inimestega. Püüa võimalikult avatud olla, võid saada kasulikke ja huvitavaid ideid.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email