Eesnahkhiired kolisid Kuressaarest Tartusse (3)

Kuressaares tuntust kogunud noorte ujumisklubi Eesnahkhiired jätkab oma tegevust edaspidi Tartus, ujudes Emajões. “Tartu linnaisadega jõuti kokkuleppele pikkade läbirääkimiste tulemusena,” teatavad väljastatud pressiteates talisuplejad, kes on kuulsust kogunud näiteks vabariigi aastapäeva auks korraldatud suplustega. Nüüdseks on aga Eesnahkhiirte kodurand Emajõe vabaujula Tartus.

Eesnahkhiiri eristab teistest avaveeujumist harrastavatest klubidest seisukoht, et hooaeg temperatuurilanguste tõttu ametlikult ei lõpe – ujumas käiakse kogu kalendriaasta vältel, kindlasti kõikide liikmete sünnipäevadel ning muudel riiklikult ja personaalselt olulistel tähtpäevadel.

“Meil on heameel teatada, et Eesnahkhiired jätkavad tegutsemist Tartus. Loodame oma eelmise aasta passiivsuse siin kõva aktiivsusega korvata,” ütles klubi vanemhiir Ott Aljas.

Aljase sõnul võivad Eesnahkhiirtega liituda kõik soovijad. Kirjutamata reegel on, et klubisse võetakse vastu inimene, kes on koos klubi seltskonnaga kaks korda ujumas käinud.

Print Friendly, PDF & Email