Kuressaare–Tallinna lennuliini täitumus kasvab (2)

Lennufirma Avies on Kuressaare–Tallinna liinil juunist augusti keskpaigani teenindanud 93 edasi-tagasilennul kokku 2125 reisijat.

Juunis oli Saaremaad pealinnaga ühendaval liinil reisijaid 679 ja Avies tegi 38 edasi-tagasilendu, vahendab BNS. Juulis ulatus reisijate arv 1036 inimeseni ja edasi-tagasilende oli kokku 39. Augusti kahe esimese nädala jooksul on liinil lennanud 410 reisijat ja toimunud on 16 edasi-tagasireisi.

Kuressaare–Tallinna lendude keskmine täitumus oli juunis 50 protsenti, juulis 74 protsenti ja augusti esimesel poolel 72 protsenti.

Aviesi tegevjuht Allan Soll ütles, et suve algul liini teenindama asunud lennufirma on klientidelt saanud positiivset tagasisidet. Tema sõnul on kõik planeeritud lennud toimunud, hilinenud on kolm lendu ja hilinemised on kestnud alla kahe tunni.

Soll lisas, et töö käib turistide osakaalu suurendamiseks lennuliinil. “Juba praegu on Kuressaare lennud populaarsed soomlaste seas, aga kasvab ka rootslaste huvi, seda tänu koostööle Soome ja Rootsi edasimüüjatega.”

Avies alustas Kuressaare–Tallinna liinil lendamist tänavu 1. juunil, teenindades liini 18-kohalise lennukiga Jetstream 31.

Print Friendly, PDF & Email