Horoskoop

JÄÄR – Täna võiksid tavalisest rohkem kannatust varuda, sest kõik sinu ettevõtmised ei pruugi sugugi plaanipäraselt sujuda.
SÕNN – Tänasel päeval saavutad tõenäoliselt suurepäraseid tulemusi loomingulises tegevuses.
KAKSIKUD – Võimalik, et sinuni jõuab täna positiivne ja igati rõõmustav info. Suureneb huvi võõrkeelte ja uute inimeste vastu.
VÄHK – Leiad eneses uut tegutsemistahet ja enesekindlust. Täna alustatud ettevõtmised kulgevad tõenäoliselt väga hästi ja valmistavad sulle palju rõõmu.
LÕVI – Täna suureneb märgatavalt sinu teadmistejanu. Püüad suhelda ka selliste inimestega, kellega sa tavaliselt ei lävi.
NEITSI – Võimalik, et sul tuleb täna tegemist teha inimestega, kes püüavad midagi varjata või salatsevad lihtsalt sinu õrritamiseks.
KAALUD – Tänane päev võib sinu ellu tuua uusi inimesi, keda sa liiga kergekäeliselt usaldad. Ole veidi ettevaatlikum ja hoia oma saladusi.
SKORPION – Nüüd võid ootamatult sattuda salajasse armuafääri, mis toob sinu ellu põnevust, kuid samas ka teatud ohte.
AMBUR – Hea päev kõikvõimalike kodutööde tegemiseks. Sinu ilumeel on aktiivsem kui tavaliselt ja oled osav looma kodust hubasust.
KALJUKITS – Ootad inimestelt tasu oma teenete eest, kuid võid valusalt pettuda. Ära lase siiski depressioonil enese üle võimust võtta.
VEEVALAJA – Püüa täna unustada kõik teisejärgulised asjad ja keskendu vaid sellele, mis on tõesti oluline. Ära võta endale lisakohustusi.
KALAD – Täna võib sul tekkida raskusi lõõgastumisega. Püüad olla korralik ja kohusetundlik, kuid peaksid siiski püüdma leida aega ka meelelahutusteks.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email