Horoskoop

JÄÄR – Võimalik, et oled täna sunnitud mõnd oma plaani muutma. Ole valmis ootamatusteks nii ametlikes asjades kui ka suhetes sõpradega.
SÕNN – Hoiad täna inimestega distantsi. Privaatsuse puudumine võib tekitada psühholoogilisi probleeme ja viha inimeste vastu.
KAKSIKUD – Oled täna tundlikum kui tavaliselt. Inimeste arvamused lähevad sulle liiga palju korda. Püüa olla enesekindlam.
VÄHK – Tänane päev on sobilik meelelahutusteks. Ära võta täna tõsiseid kohustusi ja väldi pealiskaudsete lubaduste andmist.
LÕVI – Kipud täna armukadetsema ja lähedasi inimesi kamandama. Püüa leppida sellega, et sul pole õigust teiste eest otsustada. Kuula ka nende soove!
NEITSI – Sind tõmbab täna kõik müstiline ja salapärane. Üritad teistele muljet avaldada oma eriliste kogemustega.
KAALUD – Puutud täna kokku kummaliste ja ettearvamatute inimestega, kes sind mingil moel rünnata püüavad. Ole ettevaatlik!
SKORPION – Täna oleks hea üritada vabaneda mõnest halvast harjumusest või sõltuvusest. Võta end tõsiselt kokku ja püüa mingit mõistlikku tegevust leida.
AMBUR – Täna võib sul rahaasjades vedada, kuid peaksid jälgima, et sa ahneks ei muutuks. Mõistlik ei ole ka mõttetult kulutada.
KALJUKITS –  Tunned soovi osta uusi riideid või muuta kuidagi oma välimust. Sinu originaalsed ideed võivad lausa ekstravagantsuseni küündida.
VEEVALAJA – Oled kaaslaste suhtes domineeriv ja üritad iga hinna eest olla olukorra peremees. Püüa oma energiat rakendada füüsilises tegevuses.
KALAD – Võid täna tühise asja peale vihastada ja sellega endale asjatuid probleeme tekitada. Püüa enne mõelda ja alles seejärel tegutseda.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email