Horoskoop

JÄÄR – Tänane päev võib tuua erakordselt palju asjaajamisi ja tihedat suhtlemist. Võimalik, et sul tuleb millestki loobuda.
SÕNN – Võid käituda egoistlikult ja impulsiivselt, mistõttu koostöö teiste inimestega on raskendatud. Muutud armukadedaks.
KAKSIKUD – Sind häirivad kuulujutud. Väldi stressi tekitavaid olukordi, kus võiksid liigse pinge tõttu masendusse sattuda.
VÄHK – Tunnetad, et sinus tõstab pead võitlusvaim. Kui keegi sinu seisukohti riivab, hakkad end kohe agaralt tõestama.
LÕVI – Tänane päev toob sinu ellu tõenäoliselt palju romantikat ja flirti, kuid tõsisemaid suhteid ei maksa loota. Kipud kiiresti tüdinema, otsid vaheldust.
NEITSI – Võid täna mõne tühise hooletusvea tõttu rikkuda suhted sinu jaoks olulise isikuga. Lase olukorral rahuneda ning püüa alles siis midagi parandada.
KAALUD – Tunned täna tavalisest suuremat muret oma välimuse ja tervise pärast. Suheldes teistega kipud paranoiline olema. Tegele koduste asjadega.
SKORPION – Võimalik, et tunned soovi inimesi õpetada, kuid ära unusta, et ei tasu rääkida asju, milles sa ise kindel pole.
AMBUR – Sinu  meeleolud on vahelduvad. Tühiseimgi ebaõnnestumine võib sind endast välja viia. Pööra suuremat tähelepanu perekonnale ja kodule.
KALJUKITS – Kerge ja meeldiv päev. Ühtviisi hästi sujuvad nii töötegemine kui ka lõbus ajaveetmine sõpradega.
VEEVALAJA – Oled täna kergesti ärrituv. Parem, kui hoiaksid rahvarohketest kohtadest ja pingelistest suhetest kõrvale. Tülid on kerged tulema.
KALAD – Kaldud iga tühise asja pärast armukadedaks muutuma. Ära lase vaid emotsioonidel end juhtida, kasuta ka mõistust.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email