Mis juhtus

Kolm autoavariid

17. augustil kell 11.52 kutsuti päästjad Kihelkonna vala Pajumõisa külla, kus olid kokku põrganud veoauto ja sõiduauto. Päästjad andsid kannatada saanud naisterahva kiirabile üle ja katsid õnnetuse tagajärjel tekkinud õlilekke absorbendiga.

19. augustil kell 19.04 juhtus liiklusõnnetus Lümanda vallas Jõgela külas, kus sõiduauto rullus üle katuse. Päästjad eemaldasid süttimisohu vältimiseks auto akult juhtmed ja andsid juhtumi menetlemise üle politseile.

20. augustil kell 13.28 kutsuti päästjad Pöide valla Reina külla, kus oli kokku põrganud kaks sõiduautot. Päästjad eemaldasid süttimisohu vältimiseks autode akudelt juhtmed ja vabastasid tee liikluseks.

 

Garaažis põles diivan

20. augustil kell 19.58 anti päästjatele teada, et Kuressaare linnas Pihtla teel põleb mahajäetud garaažiboksis diivan. Päästjad kustutasid põlengu.

 

Sõrvest leiti miine

17. augustil käis Lääne-Eesti pommigrupp Torgu vallas Lõupõllu külas, kus metsast oli leitud kaks lõhkekeha. Kohapeal selgus, et seenelised olid metsast leidnud kaks 82-millimeetrist Vene miinipildujamiini O-832. Miinid olid hästi säilinud ja seega transporditavad ning hävitati hävituskohas.

Samal päeval käisid demineerijad Torgu vallas Mäebe külas, kus maja lähedalt oli leitud kaks miinipildujamiini. Selgus, et maja peremees oli elumaja vahetust lähedusest välja kaevanud kaks 80 mm Saksa miinipildujamiini. Demineerijad kontrollisid leiukoha ümbrust metallidetektoriga ja leidsid veel ühe samasuguse miini. Miinid olid transporditavad ja hävitati hävituskohas.

Print Friendly, PDF & Email